mix Oyun

Mekanın Sahibi Geri Döndü: Captain Tsubasa Rise of the New Champions

Bandai Namco, Captain Tsubasa Rise of the New Champions adlı yeni oyununu duyurdu. Bilgisayar, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformunda oynanabilecek oyunun çıkış tarihi henüz netleşmedi.

Oyunda geçmişteki karakterleri ve esinlenmeleri, çok daha kaliteli görsel efektlerle görecek olmamız şimdiden Tsubasa hayranlarını heyecanlandırdı. Bandai Namco Entertainment Avrupa Pazarlama, Dijital ve İçerik Başkan Yardımcısı Herve Hoerdt yaptığı açıklamada; oyunun  sadece anime hayranları için yapılmadığı, tüm futbolseverlerin beğenebileceği bir oyun olduğunu söyledi.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions, tıpkı eski serilerinde olduğu gibi anime estetiğini koruyacak. Efsane anime serisinden esinlenilen oyunda takım arkadaşlarına liderlik eden bir Tsubasa Ozora göreceğiz. Hikaye modunun yanında, oyuncular birbirleriyle çevrim içi ve çevrimdışı maçlar da oynayabilecek.

Eski Dostlar

Captain Tsubasa: Rise of New Champions’ta, Tsubasa Ozora’nın yanında anime geçmişinden aşina olduğumuz karakterleri de göreceğiz. Oyunda Tsubasa’nın ezeli rakibi Kojiro Hyuga ve dünyanın en iyi kalecilerinden Genzo Wakabayashi de yer alacak. Ayrıca Taro Misaki, Jun Misugi ve Hikaru Matsuyama gibi karakterler de olacak. Oyunda henüz adı açıklanmayan gizemli bir karakterin de bulunması, hayranlarda şimdiden merak uyandırdı.

Konami, serinin bir önceki oyunu New Kick Off’u sadece Nintendo DS platformuna çıkartmıştı. Bu durum animenin ve oyunun hayranları tarafından üzüntüyle karşılanmış ve oyun istenilen başarıya ulaşamamıştı.

Buradan, Captain Tsubasa: Rise of New Champions ile ilgili paylaşılan video ve görsellere ulaşabilirsiniz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir