mix

Ninja’nın ağzından kaçırdığı gerçek çıktı: CouRage, 100Thieves’te

Twitch’in ünlü yayıncısı Tyler ‘Ninja’ Blevins, Jack ‘CouRageJD’ Dunlop’un 100 Thieves ile anlaştığını söyleyerek pot kırmıştı; meğer ‘pot’ gerçekmiş. CouRageJD artık 100Thieves’te!

Ninja’nın azğından kaçırdığı gerçek

Geçtiğimiz günlerde, Twitch’in ünlü yayıncısı Ninja, bir yayın sırasında, arkadaşı CouRageJD’nin 100Thieves’e transfer olduğunu söylemişti. Lakin bu transfer, anlaşmanın iki muhatabı tarafından da duyurulmamıştı. Yani bir resmilik kazanmamıştı.

Hatırlanacağı üzer, Nick ‘NICKMERCS’ Kolcheff’in Michiagan’a geri dönmek için 100 Thieves’i bırakmasından beri, Fortnite Battle Royale’de yerini kimin temsil edeceği büyük bir merak konusuydu. Bugün itibarıyla bu merak son buldu. Meğer Ninja’nın yayında kırdığı pot, gerçekmiş.

Ünlü yayıncı CouRageJD, resmi Twitter hesabından yeni takımını şu şekilde duyurdu:

Aynı şekilde, 100Thieves de transferi resmi hesaplarından paylaştı:

Dr.Lupo’nun transfer hakkındaki komik tweeti

Bildiğiniz üzere, ünlü yayıncı Ninja’nın transfer hakkında pot kırdığı anda, yanında yakın arkadaşı Dr.Lupo da vardı. Ve ünlü yayıncıyı da ilk uyaran Lupo olmuştu. CouRageJD’nin transferi resmi Twitter hesabından duyurmasından sonra, Dr.Lupo paylaşımın altına, “Dur, gerçekten mi? Bunu ilk defa duyuyorum, çünkü daha önce kimse bu haberi sızdırmadı,” yazdı. İşte söz konusu tweet:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir