5mid Bülten mix

PlayStation Store Yeni Fırsatlar İle Karşınızda!

PlayStation’ın kullanıcılarına ne kadar değer verdiğini hepimiz biliyoruz, haftalık, aylık ve çeşitli kampanyaları ile müşterilerini şaşırtan PlayStation, yeni fırsatlar ile şimdi karşınızda…

İşte PlayStationStore’da kaçırılmaması gereken fırsatlar!

Öncelikle bu haftanın fırsatının HITMAN olduğunu söylemeliyiz, Hitman, oyuncuların suikastçı rolünde, yaratıcı ve çok yönlü yöntemler kullanarak hedeflerini etkili bir şekilde ortadan kaldırmalarını sağlayan bir gizlilik ve aksiyon oyun serisidir. Ajan 47’nin hikayesinin ne kadar kusursuz ve can alıcı olduğunu, açık dünya ortamları ve zengin detayları ile keşfetmek oyun zevkinizi en üst noktaya çıkarabilir.

İşte biz de burada 5Mid olarak oyun deneyiminizi geliştirmek ve farklı tür ve hikayelere göz atabilmeniz için bu fırsatları size sunuyoruz.

Haftanın Fırsatları:

HITMAN World of Assassination– 1.249,00TL’den %60 indirim ile 499,60TL.

Oyunun Ek Paketi ise:

HITMAN World of Assassination Deluxe Pack- 539,00TL’den %30 indirim ile 377,30TL.

Eğer HITMAN3 almak isterseniz ise Makeshift Pack ve Street Art Pack’e %30 indirim ile tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşte PlayStationStore’da kaçırılmaması gereken diğer fırsatlar:

NBA 2K24 Black Mamba Edition- 1.900,00TL’den 1.235,00TL(%35)

NBA2K24 gerçekçi grafikler, oyuncu animasyonları, takım yönetimi, lig modları ve online çok oyunculu seçenekler içerir. Oyuncular, kendi sanal basketbol kariyerlerini oluşturabilir, takımları yönetebilir ve NBA tarihindeki en büyük oyuncularla karşılaşabilirler. Serinin her yeni oyunu, güncel kadroları ve özellikleri yansıtarak basketbolun en güncel deneyimini sunar

Madden NFL 24 Deluxe Sürüm PS5 ve PS4-1.999,00TL’den 999,50TL(%50)

Madden NFL, Amerikan futbolu oyunlarının en ünlü ve uzun soluklu serilerinden biridir. Oyun, National Football League (NFL) lisansına dayalıdır ve EA Sports tarafından geliştirilir. Madden NFL oyunları, oyunculara NFL takımları ve oyuncularıyla Amerikan futbolunu deneyimleme fırsatı sunar.

Resident Evil Village PS4 & PS5- 349,00TL’den 139,60TL(%60)

Oyun, kasvetli ve korku dolu bir köy ortamında geçer. Ethan Winters, kızını kurtarmak için köydeki gizemli olayları çözmeye çalışırken çeşitli tehlikelerle karşı karşıya gelir. Resident Evil Village, çeşitli korkutucu yaratıklar, zorlu bulmacalar ve aksiyon sahneleri içerir. Oyunda, oyuncular köyü keşfeder, kaynaklar toplar, silahlar ve ekipmanlar kullanır ve hayatta kalmaya çalışırlar.

TEKKEN 7- 259,00TL’den 51,80TL(%80)

Tekken serisi, aksiyon dolu dövüş sahneleri ve çeşitli dövüşçü karakterler sunar. Tekken oyunları, oyuncuların farklı dövüşçü karakterler arasında seçim yapmasını ve rakiplerine karşı dövüşmesini gerektirir. Her karakterin kendine özgü yetenekleri, özel hareketleri ve hikayesi vardır. Oyunlarda çeşitli oyun modları, turnuvalar ve hikaye modları da bulunur.

 

TEKKEN 7 – Definitive Edition- 1.049,00TL’den 167,84TL(%84)

Tekken 7 Standart Edition’a göre Season Pass ve ilave olarak sadece Defınıtıve Edition’a özel Eliza karakteri yer alır.

Peki ya siz oyun fırsatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hem bireysel hem ekip ile oynayabileceğiniz bu oyun fırsatlarını değerlendirebilir, almayı düşündüğünüz oyunları ise bize yorumlarda bildirebilirsiniz.

 

 

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir