mix

Supercell, 2020 Brawl Stars Şampiyonası için ESL ile anlaştı

Supercell, yapımcısı ve geliştiricisi olduğu Brawl Stars oyunun 2020 şampiyonası için, Dünya çapında espor turnuvaları düzenleyen ESL ile anlaştığını duyurdu.

Oyuncular kendi imkanlarıyla çevrimiçi olarak aylık düzenlenen bölgesel elemelere katılacak. Başarılı olanlar sezon sonunda Dünya finallerine katılmaya hak kazanacak. ESL şampiyonanın 2 ayağını da yönetecek. ESL 7 Mart’tan itibaren, bölgesel elemeleri yönetmeye ve Polonya Katowice’deki ana stüdyosundan aylık finallerİ yayınlamaya başlayacak. Supercell ve ESL sonbaharda 2020 Brawl Stars Şampiyonası’na liderlik edecek. Takımlar çevrimiçi elemelerde puan kazanacaklar. Kazandıkları puanlar ile en iyi takımlar belirlenecek ve bunlar Dünya finallerinde mücadele edecek.

Supercell Rekabetçi Oyun Yöneticisi Kim Jensen yaptığı açıklamada; “Brawl Stars Şampiyonası, önceki spor deneyimleri ne olursa olsun, tüm oyuncuların küresel bir sahnede mücadele etmesini mümkün kılıyor. Yarışmanın herkesi açık biçimi, bir çok engeli kaldırıyor. Format, Dünya Şampiyonu olarak taçlandırılan takımların veya oyuncunun gerçekten en iyisi olacağı imkanını sunuyor. Brawl Stars sporları, oyunun beta sürümünde hayranların başlattığı turnuvalardan büyüdü. Biz de bu anlaşma ile şampiyonayla, oyunun tutkulu topluluğunu vurgulamaya devam etmesinin önemli olduğunu düşündük. ” dedi.

2019 Brawl Stars Dünya Finalleri 250.000 dolarlık bir genel ödül havuzuna sahipti. Ortalama 28.000 izleyiciyi tarafından izlenilen turnuvanın final turlarında 93.989 izleyici görüldü. Bu kez Supercell, oyuncuların belirli oyun içi öğeler satın almasıyla toplanılan 500.000 doları turnavada dağıtacak. Buna ek olarak turnuvaya katılan takımlara 1 milyon dolarlık bir başlangıç ​​ödül havuzu sağlayacak.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir