mix

The Witcher 3 için Microsoft’tan özel Xbox One paketleri

Grafiksel olarak etkileyici bir hayal evreni, birbirinden ilginç canavarlar ile öykü odaklı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunu The Witcher 3, 19 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de de ulaşılabilir olacak.

The Witcher 3 için hazırlanan oyunseverleri heyecanlandıracak 2 yeni özel Xbox One paketinin detayları kesinleşti. 19 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de1.640 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Xbox One “The Witcher 3” ve Kinect’li Xbox One paketi gelecek jenerasyonun en büyük fantezi macera oyununu içeriyor: “The Witcher 3: Wild Hunt”

Xbox One “The Witcher 3: Wild Hunt” paketi standart Xbox One konsolu, kablosuz kumanda ve sohbet kulaklığı, “The Witcher 3: Wild Hunt” oyununu ve 14 günlük Xbox Live Altın üyelik denemesi için dijital yükleme kodu içeriyor.

1640 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Kinect’li Xbox One “The Witcher 3: Wild Hunt” paketi ise, standart Xbox One konsolu ve Kinect sensörü, standart Xbox One kablosuz kumanda ve sohbet kulaklığı, 14 günlük Xbox Live Altın üyelik denemesi ve “The Witcher 3: Wild Hunt” oyununu ve “Dance Central Spotlight” için dijital indirme kodları içeriyor.

Son olarak paketlerden herhangi birini almak isteyen oyunseverlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar var. Öncelikle platformun kullanımı için gelişmiş bir TV donanımına ve başlangıç kurulumu, güncellemeler vs. için de internet bağlantısına ihtiyaç var. Oyunun boyutu ise yaklaşık olarak 35 gigabayt. Çevrimiçi çoklu oyuncu özelliği için Xbox Live Altın üyelik gerekiyor.

Daha detaylı bilgi ve Altın üyelik alımı için Xbox Türkiye sitesine göz atabilirsiniz.

Çevirmen. Hobi olarak Dota 2 ve CS:GO oynar. Savaş tarihine meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir