Overwatch Overwatch Haberleri

Overwatch’un yeni etkinliği 12 Aralık’ta başlayacak

Overwatch Güney Kore Ofisi’nden sızdırıldığı iddia edilen bir postere göre Overwatch’un bir sonraki etkinliği tahmin ettiğimiz gibi Winter Wonderland olacak. Posterdeki muhtemel Genji skini göze çarpıyor. Event ise 12 Aralık’ta başlayıp 2 Ocak’ta bitecek.

Görsel kaliteli olmasa da Koreceden çeviri yapıldığında üstündeki bilgiler gayet net bir şekilde okunuyor.

Bu bilgilerin dışında Mercy ve Doomfist’e gelecek bug düzeltmelerinden de bahsetmek gerek. Yüksek ihtimalle bu event’le oyuna eklenecek, PTR’daki düzeltmeler şöyle;

Mercy, Resurrection yeteneğini kullanırken herhangi bir stun, sleep, hook ya da benzer bir kitle kontrol etkisine uğradığında yeteneğinin bekleme süresi devreye girmeyecek. Ancak bu yeteneği kullanırken artık odaklanma süresi boyunca diriltmek istediği takım arkadaşına doğrudan bakması gerekecek, yani etrafı kolaçan etmek için başka yerlere bakamayacağız.

Doomfist, Rocket Punch yeteneğini kullanıp rakibini bir duvara fırlattığında rakibinin duvara çarpmasından doğan ekstra hasarı almamasına neden olan bir bug düzeltildi. Ayrıca bu yeteneğin rakipleri daha tutarlı bir şekilde geriye fırlatması için bazı değişiklikler yapıldı ve kırılabilir objelerin kırılmayıp rakibin hasar almasını önlemesi engellendi. Düzeltmelerden önce Seismic Slam yeteneği yukarı doğru engebeli bir alanda kullanıldığında, neredeyse hiçbir işe yaramıyor, hareket sağlamıyordu. Artık yetenek böyle bir alanda kullanıldığında süzülmeye benzer bir etki sağlayıp kahramanımızın tepeyi tırmanmasını sağlayacak.

Winter Wonderland event’iyle ilgili daha fazla gelişme olduğunda onları da aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir