League of Legends

Dark Passage’ın yeni destek oyuncusu Hustlin oldu

flickr.com/lolesports

Dün yeni transferi Treatz ile yollarını ayıran Dark Passage, bu oyuncunun yerine Morgan “Hustlin” Granberg’i kadrosuna kattı.

Yaz Mevsimi için güçlü bir takım oluşturmayı hedefleyen Dark Passage, ilk olarak Fnatic’in koç kadrosunda yer alan Blumigan’ı ekibin başına getirdiğini açıklamıştı. Ardından orman rolüne Origen’de forma giyen Cinkrof’u transfer eden DP, son olarak geçtiğimiz hafta destek pozisyonu için LCS tecrübesi bulunan Erik “Treatz” Wessén ile anlaştığını duyurmuştu. Dün Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunan oyuncu, kendisine şans dahi tanınmadan takımdan gönderildiğini, bu durumun kendisini oldukça üzdüğünü belirtmişti. Bu gelişmenin ardından destek pozisyonuna yine yabancı ve daha tecrübeli bir ismi getireceği muhtemel olan Dark Passage, geçtiğimiz sezon Giants’ta forma giyen ve yine Treatz gibi İsveç vatandaşı olan Hustlin’i kadrosuna kattı. İlk olarak Giants Underdogs’ta espora adım atan oyuncu, son iki yıldır as takımla birlikte EU LCS’te mücadele etmekteydi.

Origen ile EU LCS’ten düşen iki takımdan biri olan Giants, sezon başında neredeyse tüm kadrosunu dağıttı. Bu anlamda SONSTAR’ı ligimiz ekiplerinden Aurora’ya kaptıran Giants, Flaxxish’in Team Kinguin’e, HeaQ’nun da EU LCS’in yeni ekiplerinden Ninjas in Pyjamas’a gitmesine engel olamamıştı. Son olarak takımda kalan iki oyuncudan biri olan Hustlin de böylece Dark Passage’ın yolunu tutmuş oldu. Tank, koruma ve hasar odaklı her tür desteği oynayabilen oyuncunun şampiyon havuzu oldukça geniş.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir