League of Legends

EU LCS’te 3. hafta tamamlandı

İkinci günde oynanan beş karşılaşma ile EU LCS’te 3. hafta tamamlandı. Team Vitality ikide iki yaparak bu haftayı da lider kapatmayı başardı.

Günün açılış maçında lider Team Vitality, bu sezon bir türlü istediği performansı vadiye yansıtamayan Unicorns of Love ile karşı karşıya geldi. 30 dakikada rakibini devirmeyi başaran VIT, böylece toplamda beş galibiyete ulaştı ve zirve ortaklarının puan kaybettiği haftada önemli bir avantaj yakalamış oldu. Bu maçın hemen ardından Giants sahne aldı. Vitality ile kıyasıya bir yarış içinde olan ekip, Schalke 04 karşısında beklenmedik bir galibiyet alarak ikinci sıraya geriledi. Upset’ten izlediğimiz 9-4-10’luk Twitch performansı adeta şampiyonun hala profesyonel sahneden iş yapabileceğini gösterdi.

İlk gün Misfits’e karşı moral bozucu bir mağlubiyet alan Fnatic, ikinci günde Team ROCCAT karşısına çıktı. 40 dakika süren maçta rakibine yalnızca üç skor veren FNC, rahat bir galibiyet alarak haftayı mutlu noktaladı. Caps’in orta koridorda Aurelion Sol seçimi dikkat çekti. Bu maçın ardından son şampiyon sahne aldı. H2K karşısında kazanan G2, kötü başladığı ligde üst üste aldığı galibiyetlerle dördüncü sıraya yükselmeyi bildi. Günün ve haftanın son maçında ise Misfits Gaming ile Splyce kozlarını paylaştı. İlk gün olduğu gibi çok uzun bir maç oynayan Misfits, bu kez kazanamadı ve Splyce karşısında vadiden yenik ayrıldı.

UOL 0-1 Vitality

Schalke 1-0 Giants

ROCCAT 0-1 Fnatic

H2K 0-1 G2 Esports

Misfits 0-1 Splyce

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir