League of Legends

ReignOver, Team Liquid’e transfer oldu

NA LCS’in başarılı takımı Immortals’ta yaprak dökümü devam ediyor. Takımın dinamik Koreli ikilisinden ReignOver’ın Immortals’tan ayrıldığı duyuruldu. Yıldız oyuncu, ESPN’in haberine göre Team Liquid’e transfer oldu.

Immortals’ın dağılacağına yönelik dedikodular uzun zamandır konuşulsa da genel olarak geçtiğimiz yılı çok iyi bir şekilde geçiren oyuncuların bir arada kalması bekleniyordu. İlk olarak WildTurtle’ın TSM ile IEM Oakland’a çıkmasından sonra Dignitas’a transfer olacağı dedikodusu, ardından Adrian’ın resmi olarak Pheonix1’a transferi ve son olarak Immortals’ın resmi sitesinden ReignOver ile yollarını ayırdığını açıklaması ile beraber Immortals’ın 2017 Bahar Mevsimi’ne sıfırdan kadro kuracağını söylemek yanlış olmaz. Müthiş sinerjilerinin yanı sıra izlemesi en keyifli takımlardan birisi olan Immortals’ın başarısının anahtarı olan ReignOver’ın ayrılışı ise Huni’nin de ayrılacağını hemen hemen kesinleştiriyor.

2015 yılının başında kurulan Immortals, Fnatic takımının 2015’teki başarısının sırrı olan Huni-ReignOver ikilisini transfer etmiş ve bu oyuncuların etrafına oldukça iyi bir takım kurmuştu. Immortals iki mevsim boyunca lig aşamasında sadece üç kez yenilmesine rağmen mevsim finallerinde hiçbir başarı gösterememiş ve MSI ya da Worlds’e gidememişti. IMT’nin oyun planını kontrol eden ve NA LCS’in en iyi ormancısı olarak gösterilen oyuncu, ayrıca takımın agresif ve öngörülemez oyununun mimarıydı.

Öte yandan oyuncunun Team Liquid’e transferi TL için harika bir haber olarak görülüyor. Geçtiğimiz mevsimi hayal kırıklıkları ile dolduran ve yıldız ormancısı Dardoch’u takımdan gönderen organizasyon, 2017 sezonu için iddialı bir kadro kurmak istiyor. İlk adım olarak ReignOver tercihinde bulunan TL’nin Huni’yi de transfer edip etmeyeceği henüz belirsiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir