League of Legends

Renegades, Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan ikinci takımını kurdu

Amerika LCS’in yeni e-Spor oluşumlarından Renegades, Avrupa Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan Renegades Banditos takımını kurdu.Geçtiğimiz yıl Yükselme Ligi’nde birinci olmayı başaran Renegades bu yıl Amerika LCS’de mücadele edecek. Ligin yeni ekibi kadrosu ile dikkatleri çekiyordu. Takım, Alex Ich ve Crumbzz gibi profesyonel sahnenin tecrübeli isimlerine sahip. Geçtiğimiz günlerde de saldırı gücü taşıyıcısı rolüne Avrupa LCS’in yetenekli isimlerinden Freeze’i transfer eden ekip, ligdeki gücünü daha da arttırdı.

Hali hazırda büyük bir hayran kitlesine sahip olan Renegades ikinci takımını kurarak adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor. Renegades Banditos’un kadrosu ise Avrupa Yükselme Ligi’nde başarılı olabilecek bir potansiyele sahip. Kadrodaki en çok dikkat çeken isimler Tabbz ve Impaler oldu. Tabbz, 2014 yılında Alliance ile şampiyonluk yaşayıp Dünya Şampiyonası tecrübesi edinmişti. 2015 yılında da Elements adı altında yeniden kurulan takımda performansı ile büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Ormancı Impaler ise genç olmasına karşın birçok takımın formasını giydi. Amerika ve Avrupa LCS takımlarında oynayan Impaler en çok 2014 yılındaki Supa Hot Crew ekibindeki performansı ile hatırlanıyor.

Takımın üst koridor, orta koridor ve destek oyuncu tercihi ise çaylak oyunculardan yana oldu. Üst koridor ile orta koridor için Britanyalı Alphari ve Caedrel transfer edildi. Alphari’nin kayda değer tek profesyonel geçmişi Britanyalı e-Spor organizasyonu Team Infused’da görev almış olması. Orta koridor oyuncusu Caedrel ise Giants Gaming’in kardeş takımında görev almıştı. Oyuncunun Avrupa sunucusunda tekli derecelide üst sıralara çıkmayı başardığını da ayrıca belirtelim. Takım, destek oyuncusu olarak Finli Hiiva‘yı kadrosuna kattı. Oyuncu Gamers2, Denial eSports, SK Gaming Prime ve Team Nevo gibi Avrupa Yükselme Ligi takımlarında görev alması ile biliniyor.

Avrupa Yükselme Ligi’nde bu kadro ile mücadele edecek olan Renegades Banditos’un nasıl bir performans ortaya koyacağı büyük bir merak konusu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir