League of Legends

Roccat, Pridestalker’ı kadrosuna kattı

EU LCS ekiplerinden Roccat, yaptığı açıklama ile eski Misfits Academy ormancısı Milo “Pridestalker” Wehnes’in transfer edildiğini açıkladı.

Geçtiğimiz mevsim EU LCS’e çok kötü bir başlangıç yapan ancak ardından toparlanıp galibiyetleri üst üste hanesine yazdırmayı başaran Roccat, 2017 Yaz Mevsimi’ne iddialı girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon Misfits Academy’de forma giyen ve takımın EU LCS’e yükselmesinde büyük pay sahibi olan Hollandalı ormancı, bu transferle birlikte oldukça genç yaşta LCS’te mücadele etme şansına erişmiş oldu. 17 yaşındaki Pridestalker, imza şampiyonu olan Rengar ile ortaya koyduğu performanslar sonrası sahnede ismini duyurmuş, ardından Misfits Academy’ye transfer olmuştu. Burada başarılı bir sezon geçiren oyuncu, takımıyla birlikte EU LCS’e yükselme başarısı göstermişti.

Geçtiğimiz mevsim yer aldığı A grubunu dördüncü sırada bitiren Roccat’in, bu transfer ile birlikte 2017 Yaz Mevsimi için kadrosu tamamlanmış oldu. Kakao’nun ayrılışının ardından Misfits’e giden Nubar “Maxlore” Sarafien’in yerine takıma dahil edilen Pridestalker, böylece Misfits Academy’nin ligdeki yerini satın alan Mysterious Monkeys’e eski ekipten katılmayan tek oyuncu oldu. Roccat’in EU LCS 2017 Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosu şu şekilde:

  • Phaxi
  • Pridestalker
  • Betsy
  • Hjarnan
  • Wadid
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir