League of Legends

Shurelya’nın Rüyası geri dönüyor

Oyundan dört yıl önce kaldırılan Shurelya’nın Rüyası, 8.5 yaması ile League of Legends’a geri dönüyor. 

Destek eşyalarının güncellenmesi eski eşyaların yavaş yavaş oyuna geri dönmesi ile sonuçlandı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yamada totem eşyası kaldırılmıştı.  Dsteklerin oyundaki ilk eşyaları Yadigar Kalkan, Eski Para ve Büyü Hırsızının Marifeti gibi eşyaların yükseltilmiş hali artık Keşiftaşı’nın yerini tutuyor. Bu eşyaların verdiği özellikler de doğal olarak oyundan kaldırıldı. Fakat tıpkı Shurelya’nın Rüyası gibi oyundan kaldırılan İkiz Gölgeler, Buz Kraliçesinin Hakkı’nın özelliği oyundan kaldırıldıktan sonra geri getirildi.

Shurelya’nın Rüyası ise eski oyunculara fazlasıyla nostalji yaşatacak. Daha önce beş saniyede bir altın üreten eşyaların birleşimiyle oluşturulan Shurelya’nın Rüyası, aynı özellikleri vermesine rağmen farklı bir tarife sahip. Alazcevher ve Ruh Yeli’nin birleşimiyle satın alınan Shurelya, 2100 altın değerinde olacak. 40 AP ve 200 Can vermesinin yanı sıra %10 bekleme süresinde azalma ve %8 hareket hızı da sağlayacak. Eşyanın aktifi ise 3 saniyeliğine takım arkadaşlarına %40 hareket hızı verecek ve bekleme süresi 60 saniye olacak.

Hareket hızına büyük önem veren Rakan ve Soraka gibi şampiyonların tercih edeceği eşya, destekler için iyi bir seçim olacaktır. Shurelya, 8.5 yaması ile oyuna getirilecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir