League of Legends

Swain’in yeni yetenek seti belli oldu

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video ile güncelleneceği duyurulan Swain’in yeni yetenek seti belli oldu.

Riot Games oyuna yeni karakterler eklemenin yanında artık popülaritesini kaybetmiş eski şampiyonları güncellemeye de devam ediyor. 2017 yılı içerisinde Galio, Urgot ve Evelynn gibi şampiyonları güncelleyerek iyi iş çıkaran League of Legends geliştiricileri, şimdi de Swain’i yeniledi. Şampiyonun eskisi gibi can emme ve belirli bir seviyeden sonra adeta ölmeme özellikleri güncelleme sonraki halinde de korundu. En çok göze çarpan değişiklik ise pasif yeteneğinde oldu desek yanılmış olmayız. Son olarak Beatrice’in artık bizlerle olmadığını, şampiyonun Tayf’lar ile hasar verdiğini belirtelim. Swain’in yeni yetenek seti şu şekilde:

Pasif: Kuzgun Sürüsü

Swain artık belirli aralıklarla sabitlenen şampiyonlara sağ tıklayarak onları kendine çekebiliyor. Videoda Morgana Q’suna yakalanan Galio’nun sağ tık ile çekildiğini görüyoruz. Ayrıca rakip şampiyonlar katledildiklerinde geride birer Tayf bırakacak, Swain’in kuzgunları da çevredeki bu Tayfları toplayarak şampiyonun azami can miktarının bir kısmını iyileştirecekler.

Q Yeteneği: Ölümün Eli

Swain Q yeteneği ile artık büyü atışları yapıyor. Ayrıca bu atışlar rakibe hasar verdiklerinde şampiyonun manasının bir kısmını da dolduruyor.

W Yeteneği: İmparatorluğun Gözü

Oldukça büyük bir alanda kullanılabilen W yeteneği hem rakipleri yavaşlatıp hasar veriyor, hem de açığa çıkmalarını sağlıyor. Ayrıca Swain isabet alan her şampiyondan birer Tayf topluyor.

E Yeteneği: Kara El

Swain iblis elini bir bumerang gibi ileri atıp düşmanlara hasar veriyor. Geri dönüşte ilk isabet alan rakip şampiyon yerine sabitleniyor.

R Yeteneği: Karanlığın Zirvesi

Şampiyonun eski ultisi güncelleme ile çok daha OP hale getirildi. Swain R’ye basar basmaz çok yüksek oranda can kazanıyor ve çevredeki rakiplerden sürekli şekilde can emmeye devam ediyor. Karanlığın Zirvesi yeteneği sona erdiğinde, Swain topladığı Tayf’lar ile en yakınındaki rakiplere hasar veren Tayf Patlaması’nı gerçekleştiriyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir