HaberLeague of Legends

Team Aurora, Avenuee ile anlaştı

Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Team Aurora, Beşiktaş’tan ayrılan Avenuee ile anlaştı.

Geçtiğimiz gün Avenuee, Beşiktaş takımından ayrıldığını açıklamıştı. Bu haberin üzerinden fazla bir süre geçmeden oyuncunun yeni takımı belli oldu. Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne bu yıl katılan Team Aurora, Türk oyuncuyu transfer ettiğini kendi Facebook sayfasından duyurdu. Geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi’nde mücadele eden ekip ligi ikinci olarak bitirmiş ve playoff oynamaya hak kazanmıştı. Playoff mücadelesinde ise Atlas Espor Klübünü 3-1 yenerek ligin yeni takımı olmuştu.

Kadrosu Türk ve yabancı oyunculardan oluşan Team Aurora, Kubon gibi LCS tecrübesi olan oyunculara da sahip. Ligin yeni takımı 2016 sezonunun iddialı takımlarından biri olmak istiyor. Bu hedef doğrultusunda yapılan ilk hamle de Avenuee transferi oldu. Beşiktaş’ta oynadığı yarım sezonda hem kalitesini hem de potansiyelini çok iyi gösteren oyuncunun hiç şüphe yok ki takıma katacağı çok şey olacaktır.

Son olarak Team Aurora’nın şu an ki güncel tam kadrosunun da Kubon, Atem, Avenuee, j1mmy ve Zergsting şeklinde olduğunu belirtelim.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer DosyasıMert Savaş

Mert Savaş

e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.