League of Legends

Vadinin Muhtarları geri dönüyor

LoL TV’nin en sevilen programlarından Vadinin Muhtarları, uzun bir aranın ardından bu akşam tekrar izleyicilerle buluşuyor.

Şu anda SuperMassive’in koçluğunu yapmakta olan Lethilion’ın Riot Games’de çalıştığı zamanlarda başlattığı “Lethilion’ın Melekleri” programının yayından kalkmasının ardından ortaya çıkarılan Vadinin Muhtarları projesi, kısa sürede League of Legends sevenlerin oldukça beğenisini toplamıştı. Riot TR ofisinde çalışanların zaman zaman konuk olduğu ancak genel olarak Alikante, Dunpy, Jhonnie ve Glandal’ın, zaman zaman da Regarnur’un yer aldığı sevilen program, oynanan oyunların kalitesinden ziyade ortada dönen muhabbetle salı ve çarşamba gecelerimize renk katıyordu. Yayından kalkmasıyla izleyicileri hüzne boğan program, bu akşam 5. yıl özel bölümüyle geri dönüyor.

Team Turquality ile espor sahnesine giren, ardından Riot Games’e katılmasının ardından Lethilion’ın Melekleri projesinin hayata geçirilmesini sağlayan Onur “Lethilion” Aksu şirketten ayrılınca program yayından kalkmış ve geri kalan ekip isim değişikliğiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam etmişti. Şu an şirketin tecrübeli isimlerinden biri konumunda bulunan Scarlet’i de tanımamıza vesile olan program, gelen onca talep sonrası tekrar yayınlanıyor. Vadinin Muhtarları’nda yer alacak isimler ise şu şekilde: Glandal, Jhonnie, Dunpy, Regarnur, Krank. Programı saat 21:00’den itibaren LoL TV‘den izleyebilirsiniz. Biz de 5mid olarak ekibe bu akşamki programda başarılar dileriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir