Zula

Zula Süper Lig’in Yeni Lideri 1907 Fenerbahçe

Nefesleri kesen Zula Süper Lig’de 4.hafta geride kaldı. Haftaya lider başlayan Galatasaray Espor, aldığı bir galibiyet ve bir beraberlikle 4 puan toplarken ezeli rakibi 1907 Fenerbahçe ikide iki yaparak 6 puan toplamayı başardı ve liderlik koltuğuna oturdu.

Haftanın ilk karşılaşması 8 Mart Cuma COZA Esports ile Oyun Hizmetleri arasında oynandı. Oyun Hizmetleri göz dolduran oyunuyla COZA Esports karşısında 2-0’lık skorla galibiyete ulaşan taraf oldu. 10 Mart Pazar günü de Bursa Espor karşısında galibiyete ulaşan Oyun Hizmetleri, ilk haftalardaki inişli çıkışlı performansından uzaklaşarak daha tutarlı ve başarılı bir oyun sergiledi ve ligde üçüncü sıraya yerleşmeyi başardı.

Geçen hafta Vengeance karşısında aldığı galibiyet ile yükselişe geçen Ice Warriors, bu hafta da İstanbul Espor ve Bursa Espor karşısında aldığı 2-0’lık skorlar ile galibiyete ulaştı ve yükselişini devam ettirdi. Özellikle Bursa Espor ile oynanan maç büyük çekişmeye sahne oldu. Tam 53 dakika süren maçı 19-17’lik skorla ile Ice Warriors kazanmasını bildi. Haftanın oyuncusu seçilen Bequu ve son haftalardaki performansıyla göz dolduran Qwn, her iki maçta da takımlarını galibiyete taşıyan en önemli isimler olarak öne çıktılar.

Oldukça zorlu bir fikstürü geride bırakan Mod-Z, 1907 Fenerbahçe karşısında istediğini alamasa da Galatasaray Espor ile beraber kalarak haftayı 1 puan ile kapatmayı başardı.

Ezeli rakibi Galatasaray Espor’un puan kaybetmesini avantaja döndüren 1907 Fenerbahçe, ikide iki yaparak zirvenin yeni sahibi oldu.

Zula Süper Lig 4.haftasının en iyi 5’i:

4.hafta oynanan maçların ardından oluşan puan tablosu ise şu şekilde oldu:

Görseller için kaynak: https://espor.zulaoyun.com/

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir