Anime - Manga

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 17. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Jujutsu Kaisen 2. Sezon şu anda Shibuya Olayı yayının doruk noktasının ortasında, çünkü hala patlak vermesi gereken oldukça büyük dövüşler var ve şimdi hayranlar sezonun 17. Bölümünün tanıtımıyla bir sonraki adımda neler olacağına dair ilk bakışa sahip oldular! Jujutsu Kaisen 2. Sezon, şimdiye kadarki dövüşler boyunca bazı büyük ölümler ve kayıplarla sonuçlandığı için Shibuya Olayı ile ısınıyor, ancak anime 2023 Sonbahar sezonuna kadar devam ederken dört gözle beklenecek daha birçok şey var.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon, Toji Fushiguro’ya karşı Megumi’yi yıpranmış halde bırakan bazı sürpriz dövüşlere başladı ve hatta bölüm sona ererken ölümcül bir darbe aldı. Sukuna da Jogo’yu bire bir dövüşte yendikten sonra serbest kaldığı için bu da büyük uçurumlardan sadece biri. Şimdi hayranlar Jujutsu Kaisen 2. Sezon 17. Bölüm tanıtımıyla bir sonraki bölümde neler olabileceğine dair ilk bakışı elde ettiler ve aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 41. Bölüm Nasıl İzlenir?

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 17. Bölüm “Thunderclap Part 2” başlığını taşıyor ve 16 Kasım Perşembe günü yurtdışında yayınlandıktan kısa bir süre sonra Crunchyroll ile özel olarak izlenebilecek. Şimdi en büyük dövüşlerden bazıları başlamak üzere, Crunchyroll ile ikinci sezonda (ve Jujutsu Kaisen 0 filmiyle birlikte ilk sezonda) şimdiye kadar olan her şeyi yakalayabilirsiniz. Jujutsu Kaisen 2. Sezon Shibuya Olayı Arkını şu şekilde tanıtıyor:

“31 Ekim’de başlayarak, Cadılar Bayramı’nda yoğun olan Shibuya istasyonunun etrafına aniden bir perde indirilir. Çok sayıda sivil kapana kısılır… ve siviller Satoru Gojo’yu sormaya başlar. Üst düzey yetkililer, hasarı en aza indirmek için Gojo’nun Shibuya’da tek başına çalışmasını tercih eder. Geto, Mahito ve diğer lanetliler tuzaklar kurar ve Gojo’nun gelmesini beklerler. Yuji, Megumi, Nobara, Nanami ve diğerleri perdenin dışında beklemektedir. Büyücüler ve lanetler Shibuya’da bir araya geldikten kısa bir süre sonra benzeri görülmemiş bir lanet savaşı başlar.”

Jujutsu Kaisen’in bir sonraki 2. Sezon bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

1 Comment

  • Jacob 9 Mart 2024

    Wow, awesome blog layout! How lengthy have you ever been blogging for?
    you made running a blog glance easy. The total glance of your web
    site is fantastic, as smartly as the content!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir