Call of Duty

Call of Duty’den en çok para kazanan 5 oyuncu

Call of Duty bu yıl düzenlediği espor turnuvalarında 1.7 milyon dolar para ödülü dağıttı. Peki Call of Duty’den en çok para kazanan 5 oyuncu kim?

Call of Duty espor sahnesine giriş yaptığından beri, birçok turnuva düzenledi. Sadece bu yıl ödül havuzu aracılığıyla oyunculara 1.7 milyon dolar para kazandırdı. Peki şu ana değin, Call of Duty turnuvalarından en çok para kazanan 5 profesyonel CoD oyuncusu kim?

Esports Insider’ın Twitter’dan yaptığı paylaşıma göre, şu ana değin Call of Duty turnuvalarından en çok para kazanan beş oyuncunun üçü OpTic Gaming’in kadrosunda yer alıyor: Karma, Crimsix ve Scumper. Oyuncular sırasıyla 738,222$, 714,284$ ve 616,060$ dolar kazandı. Karma, Crimsix birinci ve ikinci olurken, Scumper listeye beşinci sıradan girdi.

Call of Duty turnuvalarından en çok para kazanan 3. ve 4. oyuncu ise Jkap ve FormaL oldu. Jkap şu an Evil Geniuses formasını giyiyor ve toplamda 655,217 bin dolar kazandı. FormaL ise şu an Luminosity’nin formasını giyiyor ve toplamda şu ana değin 623,507 bin dolar kazandı.

İşte Esports Insider’ın Twitter yaptığı paylaşım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir