Eternal Fire Counter-Strike: Global Offensive

Eternal Fire Astralis’i Evine Gönderdi

Eternal Fire‘ın ESL Pro League Season 18 yolculuğu dolu dizgin devam ediyor. Turnuvanın ölüm grubunu 4. tamamlayan EF, yeniden yükselişe geçen Dünya 5 numarası Astralis‘i 2-0’lık skorla turnuva dışına itti. Sıradaki rakip ise Alman temsilcisi BİG oldu.

Temsilcimiz Dünya Sıralamasında 25. Sıraya Yerleşti

ESL Pro League Season 18‘de mücadelesine sürdüren Eternal Fire‘ın yükselişi gözden kaçmadı. Dünya 34 numarası olarak turnuvaya gelen EF play-offlar öncesinde 9 sıra birden yükselerek 25. sıraya kadar yükseldi.

blameF Kayboldu

Dürüstçe kiminle oynadığımızı gerçekten umursadığımızı sanmıyorum, sadece önümüzde olanı oynuyoruz. Bence Eternal Fire iyi bir takım ama bizim için önemli değil.” açıklamasını yapan blameF bugün maçta güzel performans sergilese de mağlubiyete engel olamadı. 2 haritada 37 skor alan blameF kaybedilen maçın ardından paylaştığı X gönderisinde ”Bizim için korkunç bir sonuç, bu play-off için çok fazla çaba ve hazırlık yaptık, dolayısıyla hiçbir mazeret yok ve ben de kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım. Çok üzücü, yapılacak tek şey, dinlenmek ve daha iyisini yapmak. Ggs @eternalfiregg” yer verdi.

Eternal Fire – Astralis

Temsilcimiz Vertigo tercihinde bulunurken Astralis tarafından Inferno tercihi geldi. Karar haritası ise Overpass oldu.

1.Harita – Vertigo

Temsilcimiz haritaya harika bir giriş yaptı. 5 roundluk seri yakalayan EF‘ye 3 roundluk Astralis yanıtı geldi ve skor 5-3 oldu. Temsilcimiz 2 roundluk seri yakaladı fakat bu 2 round ilk yarıda kazandığımız son roundlarımız oldu ve İlk yarıyı 8-7 geride kapattık. İkinci yarıda tabanca roundunu kazanarak haritayı dengelesekte 3 roundluk Astralis serisine yanıt veremedik ve Astralis çift haneleri gördü 11-8. Git gelli roundlar sonrası skor 12-10’a geldi fakat devamında 2 roundluk Astralis serisi gelince skor 14-10’a geldi. Astralis‘in 2 round kazanması halinde ilk haritayı alacağı noktada Eternal Fire fırtınası başladı. Temsilcimiz XANTARES önderliğinde kazandığı 6 round ile ilk haritayı kendi hanesine yazdırmayı başardı. Temsilcimizde Wicadia ve MAJ3R 22’şer skorla ön plana çıksa da XANTARES‘i reytingde geçemediler.

Calyx’in oyunun sıkıştığı yerde Famas ile aldığı 3 skoru sizlerle paylaşmak istedik.  

2.Harita – Inferno

Astralis kendi haritasında pistol roundunu kaybederek başladı. Eternal Fire‘ın ilk kez bir maçta 3 kez pistol kazandığını görmek taraftarları duygulandırdı. Temsilcimiz pistol sonrası rakibine 3 roundluk seri verdi ve skor 3-1’e geldi. Eternal Fire 2 roundluk seri ile skoru 3-3’lük dengeye getirse de dengeyi yine Astralis bozdu ve skor 4-3 oldu. Eternal Fire bu noktadan sonra 5 roundluk seri yakaladı ve skoru 8-4’e getirdi. İlk yarıya üstün girmeyi garantileyen temsilcimiz rakibine 2 round versede ilk yarının son roundunu hanesine yazdırdı ve 9-6 üstün girdi. Haritanın ikinci yarısında EF adeta rakibini haritadan sildi. Kaybedilen pistol roundu temsilcimizin seride kaybettiği son round oldu ve Eternal Fire 7 roundluk seri ile haritayı 16-7 kazandı. Bu sonuçla beraber seriyi 2-0’la kapatan EF adını son 12 takımın arasına yazdırdı. Temsilcimizde XANTARES aldığı 24 skorla haritanın yıldızı oldu.

XANTARES’e kolay ama bizlere zor görünen o 3 skor 

Rick and Morty 7. Sezon Morty’nin Akıl Körlerinin Geri Dönüşünü Anlatıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir