Eternal Fire Counter-Strike: Global Offensive mix

Eternal Fire’ın Rakibi Virtus.pro

Eternal Fire ESL Pro League Season 18‘de D grubunda mücadelesine devam ediyor. Ölüm grubunda 9INE ile karşılaşan temsilcimiz rakibini 2-0 ile son şans aşamasına düşürdü. Temsilcimizde woxic aldığı 51 skor ile serinin yıldızı oldu. Eternal Fire bu sonuçla birlikte Dünya 10 numarası Virtus.pro‘nun rakibi oldu. Bugün(22 Eylül 2023) saat 17.00’de Dünya 10 numarası karşısında kaybedenler finali mücadelesi vereceğiz.

Eternal Fire – 9INE

Temsilcimiz Anubis haritasını tercih ederken 9INE tarafından Vertigo tercihi geldi. Karar haritası ise Overpass oldu. Temsilcimizin bu 3 haritada galibiyet yüzdesi 66’nın üstünde olması dikkat çekti.

1.Harita – Anubis

EF kendi seçimi haritasında kötü bir başlangıç yaptı ve haritaya 3-0 geride başladı. Temsilcimizin ilk rounduna karşılık gecikmedi ve skor 4-1’e geldi. EF üst üste 5 round alarak skoru 6-4’e getirdi ve haritada ilk kez öne geçti. 5 roundluk EF serisine 9INE 1 round ile karşılık verdi. 12. roundda Wicadia ve woxic aldıkları 2 skorla EF‘ye ilk yarıdaki son roundunu kazandırdı ve ilk yarı 8-7 Eternal Fire üstünlüğü ile geçildi. İkinci yarıya hızlı bir giriş yapan EF skoru 12-8’e getirdi. Bu noktadan sonra 4 roundluk seri yakalayan 9INE skoru 12-12’ye getirdi. Oyunun en kritik yerinde tekrar öne geçsekte 9INE 2 roundluk seri ile yanıt verdi ve seride tekrardan öne geçti; 13-14. Eternal Fire mola sonrası 2 roundluk seri ile skoru 15-14’e getirsede ikinci yarının son roundunu kaybetmekten kurtulamadı ve harita 15-15 eşitliğe geldi. Temsilcimiz uzatmalarda hata yapmadı ve rakibini 19-15’le geçerek ilk haritayı önde kapattı. Temsilcimizde woxic inanılmaz bir performans ortaya koydu. 1.68 reyting ile bitiren woxic haritayı 37(27 awp skoru) skorla kapattı.

Eternal Fire

woxic‘in ikinci yarının başındaki 4 skorluk performansını sizlerde izlemelisiniz.

2.Harita – Vertigo

Temsilcimiz Vertigo’ya Anubis’te olduğu gibi 3-0 geride başladı fakat bu sefer cevabı daha sert oldu. Rakibinin 3 rounduna 5 round ile karşılık veren EF skoru 5-3’e getirdi. 9INE 2 roundluk seri ile skoru 5-5’e getirse de beraberliği yine EF bozdu. İlk yarının kalan 4 roundundan sadece 1 tanesini alan EF ilk yarıya 8-7 geride girdi. Haritanın ikinci yarısında tam anlamıyla EF dominasyonu vardı. Tabanca roundunu kaybettikten sonra 3 roundluk seri ile skoru 10-9’a getiren EF tekrardan öne geçti. 9INE beraberliği yakalasa da Eternal Fire 3 round kazanarak skoru 13-10’a getirdi. 9INE mola sonrası haritadaki son skorunu aldı ve serinin 2. haritası 16-11’lik skorla Eternal Fire‘ın oldu. EF bu sonuçla seriyi 2-0’la geçti ve Virtus.pro‘nun rakibi oldu. XANTARES 27 skorla haritanın yıldızı oldu.

Eternal Fire

XANTARES‘in seriyi kapatan harika oyununu sizinle paylaşmak istedik.

The Quinfall, Kapalı Beta İçin Test Ekibi Topluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir