Dota 2

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off 4.gün sonuçları

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off maçları bugün de tam gaz devam etti. Dota 2’nin yüksek seviyesindeki takımlara yaraşır maçlar oynandı.

Turnuvada finale sadece günler kaldı. Bu gün elenen takımlar bile en az 40 bin doları ceplerine koydu. Bu meblağ takımlar için iyi bir teselli ödülü oldu. Dün Upper Bracket’ta yarı finalin isimler Vici Gaming ve Team Secret olmuştu. İkili rakiplerini nispeten kolay geçmişti. Yarın bu iki en büyük aday, final biletini alabilmek savaşacak.

Lower Bracket’ta ise işler iyice karıştı. Invictus Gaming, bugün iki BO3’e çıktı. İlk olarak beastcoast ile karşı karşıya gelen ekip, hiç maç kaptırmadan rakibini yedinciliğe gönderdi. Ancak dün Vici’ye 2-0 yenilen Evil Geniuses, maça formunda çıktı. Çin ekibini, ortalama 30 dakika süren üç maç sonunda evine gönderdi ve bir sonraki tura ismini yazdırdı. Diğer maç ise, TNC Predator ve Team Liquid arasındaydı. Dün sürpriz bir şekilde Fnatic’i eleyen takım, bu sefer şaşırtamadı. Yılların tecrübesi Team Liquid, sallantılı da olsa maçı koparmayı başardı ve Alliance’ın rakibi oldu. Dün Alliance, Team Secret karşısında varlık gösterememişti. İki takımın mücadelesi kesinlikle izlenmeli.

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off 4.gün sonuçları

Beastcoast | 0 – 2 | Invictus Gaming

Evil Geniuses | 2 – 1 | Invictus Gaming

TNC Predator | 1 – 2 | Team Liquid

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir