Dota 2

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off 5. gün sonuçları

DreamLeague Season 13: The Leipzig Major Play-off maçlarında artık son dönemeçe girildi. Dota 2’nin yüksek seviyesindeki takımlara yaraşır maçlar oynandı.

Upper Bracket’ta ilk yarı final maçı oynandı. Vici Gaming ile Team Secret arasındaki mücadele nasıl geçtiğinden öte, önemiyle ön plandaydı. İlk finalistin belli olduğu maçta, heyecan eksik olmadı. Oyuncuların bile eli ayağına dolandığını gördüğümüz anlar oldu. Team Secret’ın nispeten rahat kazandığı mücadele 2-0 bitti. TS final biletini cebine koydu ve en az 160 bin doların sahibi oldu. Vici Gaming şansını Lower Bracket’ta deneyecek. Bugün oynanan diğer karşılaşmalarda ise Alliance, Team Liquid ile eşleşmişti. Maçta aksiyon bir an olsun azalmadı. Karşılıklı galibiyetlerin alındığı BO3’te gülen taraf Alliance oldu. Ancak bu sevinç fazla uzun sürmedi. Bir üst turda Evil Geniuses’ın gazabına uğrayan takım turnuvaya veda etti.

Play-off 5. gün sonuçları

Alliance | 2 – 1 | Team Liquid

Alliance | 0 – 2 | Evil Geniuses

Team Secret | 2 – 0 | Vici Gaming

Yarın, yarı final ve final karşılaşmalarının ardından DreamLeague Season 13: The Leipzig Major turnuvası tamamlanmış olacak. Kazanan takım 300 bin doların sahibi olacak. Team Secret’ın karşısına kim gelirse gelsin finale yaraşır bir BO5 olacağına hiç şüphe yok.

Play-off son gün maçları

Evil Geniuses – Vici Gaming (yarı final)

Team Secret – (yarı finalin kazananı)

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir