Dota 2

s4, eski takımı Alliance’a geri döndü

The International 2013’den sonra eski ritmini bulmakta güçlük çeken Alliance şampiyon kadrosundan üç oyuncuyu tekrar bir araya getirdi. The International 2015’de gözlerin aradığı fakat bulamadığı takımların başında gelen Alliance önümüzdeki yıl için daha iddialı bir ekiple karşımıza çıkıyor.

TI5’in bölgesel elemelerinde vasat bir performans gösteren İsveç ekibi bu seneki turnuvada yer alamadı. Bölgesel elemeleri son sıralarda tamamlayan Alliance, The International 2013’deki ezeli rakibi Na’vi’nin bölgesel elemelerden çıkarak ana etkinliğe gidişine şahit oldu. Hazır bahsetmişken, ana Etkinlik’e katılmasına rağmen Na’vi’nin de Alliance gibi düşüşe geçen efsanelerin başında yer aldığını söyleyelim. Ana Etkinlik’in ilk gününde elenen ekip, Dota 2 Major Championships öncesi Artstyle’ın da takımdan ayrılmasıyla şu an itibariyle dört kişi kaldı. Kayıtların son tarihine az bir süre kala, yapılan açıklama ile yakın bir zamanda takımdaki boşluğu doldurarak bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılacağını duyurdu.

Zamanında değişiklik aramak üzere Team Secret’a transfer olan s4, aradığını bulamayınca eski takım arkadaşlarının yanına, Alliance’a geri döndü. Orta kulvar oyuncusu s4’un yanında Johan ‘Mynuts’ Andersson da Alliance’ın yeni kadrosundaki yerini aldı. Dördüncü pozisyonda oynayan Mynuts’ın gelişiyle The International 2015’de sık gördüğümüz simalardan Sébastien ‘7ckngMad’ Debs kadro dışı kaldı. The International 2013’de yakaladığı başarıyı tekrardan yakalama çabasında olan İsveç ekibi yeni kadrosuyla The International 2016 için oldukça istekli ve heyecanlı gözüküyor.

Alliance’ın kadrosu:

  • Jonathan ‘Loda’ Berg
  • Gustav ‘s4’ Magnusson
  • Henrik ‘AdmiralBulldog’ Ahnberg
  • Johan ‘Mynuts’ Andersson
  • Joakim ‘Akke’ Akterhall
Özellikle Dota 2 olmak üzere her türlü eSpor hayranı, takipçisi, çevirmen, sporsever

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir