5Mid | Ya İnsan Olsaydık?

5Mid | Ya İnsan Olsaydık? “Bu yazı, Bard isimli yapay zeka desteği ile yazılmıştır.” Oldukça ilginç bir yazı ile karşınızdayız..

Devamını Oku

Football Manager Tüm Zamanların En İyileri | Yapay Zeka Seçimi

Football Manager Tüm Zamanların En İyileri | Yapay Zeka Seçimi “Bu yazı Bard isimli bir yapay zeka desteği ile yazılmıştır.”.

Devamını Oku

En Etkili Football Manager 2023 Profilleri

En Etkili Football Manager 2023 Profilleri “Bu yazı bir Bard isimli yapay zeka yardımı ile yazılmıştır.” Football Manager 2023 severler.

Devamını Oku

Yapay Zekaların Savaşı: Chat GPT vs Bard

Yapay Zekaların Savaşı: Chat GPT vs Bard Normal şartlar altında, yapay zeka destekli yazılar yazdığımız zaman veya onlara bir şey.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.9 Yama Notları

10.9 yaması ile yeni güncellenen üst koridorun kralı Wukong bir zayıflatma daha aldı. Gnar ve Cho‘Gath güçlendirildi. Kayn üst koridorda.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.5 Yama Notları

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.5 ile Kai’Sa önemli bir güçlendirme alırken, üst koridorun iki kralı Ornn ve Sett.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.3 Yaması

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.3 ile bir çok değişiklik oldu. Beklenilen şampiyonlar zayıflatılırken; farklı şampiyonlar ön plana çıktı.

Devamını Oku

7.7 yamasında Lux ve Kassadin’e iyileştirme geliyor

Riot Games geliştirici bloğunda oynanış hakkında dün itibariyle bir açıklama daha gerçekleştiren Meddler, seviye başına kazanılan büyü direnci, Karthus ve.

Devamını Oku

Yeni League of Legends şampiyonu Bard duyuruldu

League of Legends adalet meydanlarına inmesi bir süredir beklenen şampiyonumuz sonunda ortaya çıktı: Kozmik Koruyucu Bard.

Devamını Oku

League of Legends’ın yeni şampiyonları

League of Legends’a yeni gelen patch ile haritada beliren gizemli simgelerin bize anlatmaya çalıştığı şey acaba gerçekten ne?

Devamını Oku