VCT 2023 Amerika Normal Sezonu Tamamlandı

10 Partner VALORANT takımının yer aldığı ve kıyasıya mücadele ettiği VCT 2023 Amerika yani VALORANT Champions Tour 2023: Amerika ‘te normal sezonlar.

Devamını Oku

cs_summit 5 turnuvasının formatı ve maç takvimi yayımlandı

12-15 Aralık tarihinde ABD’nin Los Angeles şehrinde düzenlenecek olan cs_summit 5 turnuvasının formatı ve maç takvimi yayımlandı. Organizatör Beyond The.

Devamını Oku

DreamHack Open Winter 2019 şampiyonu forZe oldu!

29 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında İsveç’in Jönköping şehrinde düzenlenen DreamHack Open Winter 2019 şampiyonunu buldu. Bağımsız Devletler Topluluğu.

Devamını Oku

Cs_summit 5 turnuvasında yer alacak 6 takımdan 5’i belli oldu

12-15 Aralık tarihlerinde ABD’nin Los Angeles şehrinde düzenlenecek olan cs_summit 5 turnuvasında yer alacak 6 takımdan 5’i duyuruldu. Takımlar arasında.

Devamını Oku

Cloud9, Arctic Invitational 2019’a davet edildi

Organizatör Arctic Invitational’ın resmi Twitter sayfası üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte Cloud9, Arctic Invitational 2019’a davet edilen son takım oldu..

Devamını Oku

FURIA Esports, EMF CS:GO World Invitational galibi oldu

Hong Kong’da düzenlenen ve sadece 2 takımın yer aldığı EMF CS:GO World Invitational 2019’un şampiyonu ve $64,000’ın sahibi Brezilya ekibi.

Devamını Oku

StarLadder Amerika Minor turnuvası tamamlandı

17-21 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen, 8 takımın mücadele ettiği StarLadder Amerika Minor turnuvası tamamlandı. İki takımın Major bileti alacağı turnuvada.

Devamını Oku

StarLadder Amerika Minor turnuvası grupları ve takvimi belli oldu

17-21 Haziran tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan StarLadder Amerika Minor turnuvasına katılacak olan 8 takım belli oldu. Güney ve Kuzey.

Devamını Oku

FURIA Esports ile Nike bir partnerlik anlaşması yaptı.

Brezilya Espor Organizasyonu FURIA Esports, dünyaca ünlü giyim markası Nike ile çok yıllık partnerlik anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Anlaşmanın ardından tasarlanan.

Devamını Oku

FURIA Esports, CS:GO kadrosuyla 5 yıllık yeni sözleşme imzaladı

Dünya Sıralaması’nda 5. konumda bulunan FURIA Esports, oyuncularla 2024’e kadar sürecek yeni bir sözleşme imzaladıklarını duyurdu. Ekip, son turnuvalardaki başarılı.

Devamını Oku

ESL One Cologne 2019’a katılacak takımlar belli oldu

2-7 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan ESL One Cologne 2019’a katılacak son takım Liquid oldu. Bununla birlikte turnuvada bulunacak 16.

Devamını Oku

Windigo Gaming, Moche XL Esports şampiyonu oldu

15-16 Haziran tarihleri arasında Portekiz’in Lizbon kentinde düzenlenen Moche XL Esports turnuvasının galibi, Bulgar ekip Windigo Gaming oldu. Toplamda 6.

Devamını Oku

StarLadder Berlin Major 2019 için bölge elemelerine katılacak takımlar belli oldu

23 Ağustos’ta başlayacak olan StarLadder Berlin Major 2019 için, takımlar kendi bölgelerinde eleme oynayacak. Her bölgenin kendi içinde mücadele edeceği.

Devamını Oku