5Mid Özetliyor: League of Legends 10.2 yaması

League of Legends’ta Sezon 10’un ikinci güncellemeleri 10.2 yaması ile duyuruldu.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 8.10 yaması

Geçtiğimiz yamalardaki gibi oyunun dengelerini tamamen değiştiren yeniliklerin yer almadığı League of Legends 8.10 yaması yayınlandı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 7.24 yaması

Yedinci sezonun son yaması olan ve önemli değişiklikleri de beraberinde getiren League of Legends 7.24 yaması yayınlandı

Devamını Oku

7.22 yamasıyla tecrübe puanına ve ormana bir takım değişiklikler gelecek

7.21 yamasının oyuna eklendiği şu günlerde 7.22’de yapılacak değişiklikler de forumlarda oyuncularla paylaşılmaya başlandı. Birçok ufak değişikliğin yanı sıra ormana.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 7.10 yaması

Şampiyon, eşya ve ARAM haritasına yönelik birçok büyük değişikliği beraberinde getiren League of Legends 7.10 yaması yayınlandı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 7.9 yaması

Şampiyon, eşya ve oynanışa yönelik birçok büyük değişikliği beraberinde getiren League of Legends 7.9 yaması yayınlandı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 7.8 yaması

Yeni çıkan ve değişikliğe uğrayan şampiyonların yanında harita, orman, kostüm güncellemelerinin de yer aldığı League of Legends 7.8 yaması yayınlandı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 7.6 yaması

Birçok şampiyonun yanı sıra önemli istemci ve kabiliyet güncellemelerinin de yer aldığı League of Legends 7.6 yaması dün gece itibariyle.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 6.19 yaması

Riot Games, Dünya Şampiyonası’na çok az bir süre kala 6.19 yamasını oyuna ekliyor. Yama ile birlikte birçok şampiyonda dengelemeye gidildiğini.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 6.14 yaması

Riot Games, daha çok şampiyonlara ağırlık verdiği LoL 6.14 yamasını duyurdu.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 6.13 yaması

Riot Games, destek karakterlere ağırlık verdiği LoL 6.13 yamasını duyurdu.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 6.4 yaması

Şu ana kadar çıkmış tüm yamalarda bir şampiyon “yamanın yıldızı” olmayı başarıyor. Örneğin 6.3 yamasının yıldızı tartışmasız bir şekilde Kog’Maw’dı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 6.3 yaması

Oyuna nasıl değişiklikler getireceği merakla beklenen League of Legends 6.3 yaması bugün itibariyle Riot Games tarafından yayınladı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: LoL 6.2 yaması

Bir süredir merakla beklenen LoL 6.2 yaması bu akşam itibariyle yayınladı. Bir önceki yama gibi 6.2 yaması da önemli değişiklikler içeriyor.

Devamını Oku