Albion Online: Para Kazanma Rehberi

Oyunun Genel Tanıtımı Albion Online, oyunculara sınırsız bir özgürlük sunan, oynaması ücretsiz bir MMORPG’dir. Oyuncular, kendi kaderlerini seçebilir, zanaat yapabilir,.

Devamını Oku

Rise Online Nedir?

Rise Online Nasıl Başladı? Rise Online, 15 Nisan 2022’de çıkışını yaparak Türkiye’deki MMORPG dünyasında oyuncuların yeni tercihi olma iddiasıyla sahneye.

Devamını Oku

Epic Games Store’da The Elder Scrolls Online Fırsatı: 27 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

Epic Games Store, oyun severler için heyecan verici bir duyuru yaptı. 27 Temmuz’a kadar, The Elder Scrolls Online tamamen ücretsiz!.

Devamını Oku

The Quinfall Geliştirici Ekibi Oyuncuların Sorularını Yanıtladı

Geçtiğimiz Cumartesi günü, The Quinfall geliştiricileri Discord sunucularında bir etkinlik başlattı. Bu etkinlikte, oyuncuların Geliştirici Ekibe sorularını iletebilecekleri bir ortam.

Devamını Oku

The Quinfall Geliştiricileri Röportajda Yeni Ayrıntılar Açıkladı

Ocak 2023’te Türk stüdyo Vawraek Teknoloji, MMORPG türü hayranlarının dikkatini çeken 12 dakikalık bir oynanış fragmanı yayınladı. The Quinfall hakkında.

Devamını Oku

MMORPG Dünyasına Yeni Bir Seviye: Quinfall

Ocak 2021’de kurulan Vawraek Teknoloji, küresel izleyici kitlesine hitap etmek için devrimci, güvenilir ve yaratıcı fikirlere sahip olduğunu iddia ediyor..

Devamını Oku

MMORPG’ye Farklı Bir Bakış: “Mir M” İncelemesi

Son zamanlarda hızla gelişen oyunlardan bir tanesi Mir M. Wemade tarafından geliştirilen, Play2eEarn ekosisteminin içerisinde yer alan Mir M, aynı.

Devamını Oku

MMORPG Nedir? MMORPG Oyunlar Nelerdir?

MMORPG, çok oyunculu bir rol yapma oyun tipidir. MMORPG tek isimden oluşmasına rağmen esasen MMO ve RPG olmak üzere iki.

Devamını Oku

2023 Yılında Yayınlaması Planlanan Oyunlar Listesi

2023 yılında yayınlanacak oyunlar bol seçenekli bir yıl olacağına işaret ediyor. 2023’de yayınlanacak birçok oyun, oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Ancak.

Devamını Oku

2023 Yılında Çıkış Yapması Beklenen MMORPG Oyunları!

MMORPG oyunları asla gündemden düşmeyen eserler olarak adlandırılabilir. Oyuncuların özellikle farklı insanlarla kıyasıya rekabet ettiği bu oyunlar popülaritesini korumakta bir.

Devamını Oku

Amazon’un MMORPG oyunu New World bir kez daha ertelendi

Amazon Game Studios’un geliştirdiği açık dünya MMORPG oyunu New World, Covid-19 pandemisi nedeniyle bir kez daha ertelendi.

Devamını Oku

World of Warcraft: Shadowlands’in çıkışına çok az bir süre kaldı

Gelmiş geçmiş en iyi MMORPG oyunlarından biri olan World of Warcraft’ın yeni genişleme paketi çok yakında oyuncuyla buluşuyor. World of.

Devamını Oku

Harry Potter temalı online oyun geliyor

Bio-hazard Entertainment’ın giriştiği proje ile Harry Potter temalı bir mmo oyunu yapılması planlanıyor.

Devamını Oku