BAUSuperMassive, Çilekler engelini kayıpsız aştı

Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nin üçüncü hafta, ikinci gününün son karşılaşmasında Çilekler ile BAUSuperMassive karşı karşıya geldi.

Devamını Oku

P3P eSports ve Dark Passage.BKM Express yine galibiyet alamadı

Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nin üçüncü hafta, ikinci gün ilk mücadelesinde  P3P eSports ile Dark Passage.BKM Express karşı karşıya geldi.

Devamını Oku

Oyunfor.CREW, Çilekler’i rahat geçti

Türkiye Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nin üçüncü haftasının ikinci maçında Çilekler ile Oyunfor.CREW karşı karşıya geldi.

Devamını Oku

Team AURORA ile BAUSuperMassive birer puana razı oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nin üçüncü hafta açılış maçında Team AURORA ile BAUSuperMassive eSports kozlarını paylaştı.

Devamını Oku

1907 Fenerbahçe Espor ve Dark Passage.BKM Express yenişemedi

Şampiyonluk Ligi 2. haftanın son gününde üst sıraları hedefleyen 1907 Fenerbahçe Espor ile Dark Passage.BKM Express karşı karşıya geldi.

Devamını Oku

P3P ve Galakticos haftayı birer puanla kapattı

Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nde ilk hafta, Galakticos ile P3P eSports arasında oynanan heyecanlı serinin ardından sona erdi.

Devamını Oku

Galakticos ve Dark Passage.BKM Express birer puanı paylaştı

Merakla beklenen Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nin birinci hafta ikinci gün ilk mücadelesinde Galakticos ile Dark Passage.BKM Express karşı karşıya geldi..

Devamını Oku

Oyunfor.Crew, BAUSuperMassive’ten finalin rövanşını aldı

Yaklaşık bir aylık MSI ve dinlenme döneminin ardından Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Mevsimi bugün başlıyor. İlk günün ilk karşılaşmasında BAUSuperMassive eSports.

Devamını Oku