mix Oyun

Hogwarts Legacy geliştiricisi DLC hakkında konuştu

Hogwarts Legacy arkasındaki şirket olan Avalanche Software, bir sonraki Harry Potter oyunu için olası DLC hakkında konuştu. Birçok Harry Potter hayranı Avalanche Software’in ana oyunun muazzam başarısından faydalanarak DLC çıkarmasını bekliyor olsa da, şu anda oyun için DLC çıkarma planları yok. Bu şüphesiz daha fazla içerik isteyenler için kötü bir haber. Ancak devam oyununun yayınlanmasını hızlandıracaktır.

Hogwarts Legacy DLC bekleyenleri üzen haberler verdi

Oyun yönetmeni Alan Tew IGN’e verdiği demeçte, “Hogwarts Legacy’yi hayata geçirmek için son derece yoğun çalıştık, bu nedenle şu anda DLC için herhangi bir planımız yok” dedi. Gördüğünüz gibi, Tew DLC’yi tamamen reddetmek yerine sadece şu anda herhangi bir çalışma olmadığından bahsediyor. Elbette işlerin değişmesi muhtemel. Ancak DLC dahil olacak olsaydı, üzerinde çalışmaya çoktan başlamış olmaları ya da en azından planların hazır olması gerekirdi.

Hogwarts Legacy Quidditch DLC pek çok kişi tarafından bekleniyordu. Ancak görünen o ki Harry Potter hayranları devam oyununun çıkışını beklemek zorunda kalacak. Devam oyununun çıkacağına dair bir garanti yok ve çıksa bile Quidditch’i içereceğine dair bir garanti yok, ancak oyunun başarısı göz önüne alındığında, bir devam oyunu kaçınılmaz ve Quidditch en popüler hayran isteği, bu yüzden ikinci sürümde yer alacağını tahmin edebilirsiniz. Hogwarts Legacy şu anda PC, PS5, Xbox Series S ve Xbox Series X için satın alınabilir. 4 Nisan’da PS4 ve Xbox One’da ve 25 Temmuz’da Nintendo Switch’te de erişilebilir olacak. Hogwarts Legacy DLC şu an için söz konusu değil. Ancak, şimdi size başka tavsiyelerimiz var.

Xbox Game Pass Mart 2023 Oyunlarını Sizler için Derledik!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir