mix

HOWL Esports ve New Boss Esports Güçlerini Birleştirdi!

PUBG sahnesinden tanıdığımız sitemizde de röportajlarına yer vermiş olduğumuz HOWL Esports ve VALORANT, özellikle de ESA Return Of Titans turnuvaları, ile tanıdığımız New Boss Esports HOWL Esports çatısı altında birleştiklerini duyurdu.

Saat 20.30’da iki kulübün hesaplarından eş zamanlı olarak bir hype videosu yayınlandı. Videoda bir New Boss Esports oyuncusunu uyanıyor ve yüzünü yıkıyor. Ardından aynaya bakarken üzerindeki forma bir anda değişiyor ve HOWL formasına dönüşüyor.

Videodan kısa bir süre sonra ise “Kamuoyu Duyurusu” adı altında resmi açıklama yapıldı. Açıklamaya göre New Boss Esports HOWL çatısı altına katıldı ve HOWL ismi ile devam edilmeye karar verildi.

HOWL Esports ve New Boss Esports birleşmesinden sonra HOWL hangi oyunlarda aktif olacak ?

Kulüpler tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da iki kulübün de oyuncularının biyografilerini güncellediklerini görüyoruz, bu sebeple tahmini olarak konuşacak olursak; HOWL tarafından PC PUBG ve VALORANT Game Changers kadroları gelirken New Boss Esports’dan VALORANT kadrosu ve PUBG Mobile kadrosu gelecek. Bu sebeple yeni dönemde HOWL’un bu oyunlarda aktif olacağını söyleyebiliriz. Tabii, HOWL Genel Menajeri “Bluffist” bir süre önce kulüplerinin farklı oyunlarla da ilgilendiğini söylemişti bu yüzden birleşimden sonra HOWL’u belki de yeni oyunlarda da görebiliriz.

HOWL Esports Logo
HOWL Esports Logo

HOWL Esports’a yeni yolculuklarında 5mid ailesi olarak başarılar dileriz!

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir