mix Oyun

Minecraft Legends Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mojang ve Xbox Bethesda Developer Direct, Minecraft Legends hakkında bir dizi yeni bilgi paylaştı. En şaşırtıcı bilgi oyunun 18 Nisan tarihinde piyasaya çıkacak olmasıydı. Oyuncular, oyunun standart sürümünü veya deluxe sürümünü seçebilecekler. Standart sürüm, ilk günden itibaren Xbox Game Pass üzerinde mevcut olacak. Ön siparişler bugünden itibaren çeşitli çevrimiçi platformlarda açık. Minecraft Legends çıkış tarihi duyuru fragmanını paylaşıyoruz.

Minecraft Legends çıkış tarihi 18 Nisan 2023

Minecraft spin-off oyununda, aksiyon oynanışı hem tek oyunculu senaryoda hem de PvP 4v4 modunda daha iyi olacak. Oyunun oynanışı önceki oyunlardan farklı olacak, ancak hala hayranların bildiği Minecraft deneyimini sunacak. Oyuncular, Overworld’ü piglin istilasına karşı savunacaklar ve hikayenin odak noktası olacaklar.

Minecraft, tüm zamanların en popüler video oyunlarından biri olarak kabul edilir. Bu nedenle, Mojang’ın seriyi ilk oyunun ötesine taşımaya çalıştığını görmek hoş bir şey. Sonuçta, daha iyiye gitmeye çalışmak önemlidir. Minecraft hayranlarının oyunun nasıl olacağı henüz belli değil, ancak Minecraft Legends, bugünkü Developer Direct sırasında gösterilen ilk oyun oldu. Bu, serinin başarısı ve Microsoft’un oyuna olan güveni hakkında çok şey anlatıyor. Minecraft hayranları, spin-off’un nasıl sonuçlanacağını öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmazlar çünkü oyun çok yakında piyasada olacak. Bu sayede oyunu oynayıp keyifle vakit geçirebileceğiz. Şimdi Minecraft Legends çıkış tarihi ve fragmanı bir yana, başka tavsiyelerimiz var.

Umarım Minecraft Legends çıkış tarihi hakkında bilgi sunan haberimiz beğeninizi kazanır. Ayrıca, The Witcher 3 Oyununa Eklenebilecek Modları listelediğimiz haberimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, haberimize göz atabilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir