Remnant II mix

Remnant 2 Satışa Sunuldu!

Bu sıcak yaz günlerinde aynı oyunlar oynamaktan sıkılmış olmalısınız. Sizler için yeni çıkan Remnant II karşınızda! Aksiyon arayan oyuncular için kaçırılmayacak bir oyun sizler ile birlikte.

Remnant II
Remnant II

Remnant 2, Gunfire Games tarafından geliştirilen ve Gearbox publishing tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı-aksiyon rol yapma video oyunudur. Aralık 2022‘de Remnant: From the Ashes’in devamı olarak Gearbox Publishing, Remnant 2‘yi duyurdu ve Temmuz 2023’te piyasaya sürüldü. Oyun Steam üzerinde 685,00 TL olarak satışa sunuldu. 

Oyuncular yakın dövüş silahlarının yanında maksimum iki adet silah kullanabilirler. Oyunun başında oyuncular karakter arketiplerini seçebilirler. Örneğin, Gunslinger sınıfı ilk oyundan itibaren Ex-cultist sınıfının yerini alır ve ateşli silah kullanımına odaklanır. Challenger sınıfı düşmanları parçalayan bir şok dalgası açığa çıkarırken, Handler sınıfının savaşa yardımcı olacak bir köpek arkadaşı vardır. Oyuncular oyunda ilerledikçe çift sınıf yapma yeteneği kazanacaklar. Oyuncular ayrıca arketipe özgü farklı avantajları ve becerileri etkinleştirebilirler. Gunslinger için benzersiz yetenekleri, karakterin taşıdığı tüm ateşli silahları anında yeniden yükleyen “Yüklü“dür. İşleyici sınıfı için, ana avantaj yeteneği “Bonded“dir, bu da köpek arkadaşlarının savaşa düştükten sonra karakteri canlandırmasına olanak tanır.

Remnant: From the Ashes, bir seviyenin düzenini ve düşmanın doğma noktalarını değiştirerek prosedüler üretime sahipken, Remnant 2de önemli ölçüde genişletildi. Gunfire Games‘e göre, düşman türleri, bir bölgenin estetiği, patron karakterleri, oynanamayan karakterler ve oyunun hikayesi ve görevleri de rastgele oluşturulur. Oyuncular tüm oyun boyunca tek başlarına oynayabilir, ancak oyun aynı zamanda üç oyunculu ,işbirlikçi çok oyunculu modu da destekler. Oyunda ilerledikçe, oyuncular kilometre taşlarına ulaştıktan veya belirli görevleri tamamladıktan sonra çeşitli kupaların kilidini açabilirler.

Remnant :From The Ashes
Remnant :From The Ashes

Remnant :From The Ashes 20 Ağustos 2019 tarihinde satışa sunulmuştur.Nintendo Anahtarı ise 21 Mart 2023 tarihinde çıkmıştır. Dark Souls serisi gibi franchise’lardan ödünç alır, ancak sadece yakın dövüşü olmaktan ziyade, oyuncunun yakın dövüş silahlarının yanı sıra iki ana silah, bir ana silah ve bir yan kol kullanabileceği üçüncü şahıs nişancı unsuru içerir. Bu silahlar makineli tüfekler, av tüfeği, av tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri ve benzerleri arasında değişebilir ve ayrıca oyunculara ışınlanma gibi ekstra yetenekler veren modlar da ekleyebilir. Oyuncular kendi özel karakterlerini oluşturabilirler ve rastgele oluşturulmuş bir dünyada bulunan zorlu düşmanları ve patronları yenmeleri gerekir, ancak oyuncu hala bir set hikayesini takip eder. Oyuncular dünya çapında buldukları malzemeleri kullanarak silahlarını ve zırhlarını yükseltebilirler. Ayrıca, oynanabilir karakterlerinin istatistiklerini artırmak için kullanılabilecek özellik noktalarının kilidini açabilirler.

Optik
@__opticalus__

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir