Return of the Titans - ICE Finalin Adı Belli Oldu! mix VALORANT

Return of the Titans – ICE Finalin Adı Belli Oldu!

ESA Esports organizasyonu tarafından düzenlenen Return of the Titans – ICE turnuvasında Finalin adı belli oldu. Yarı Final aşamasının sona ermesiyle birlikte Return of the Titans – ICE Büyük Final karşılaşması KÖSTEBEKGİLLER ile Team Demiral Esports arasında oynanacak.

Turnuva sistemi hakkında bahsedecek olursak:

Turnuva, 128 takımın Ice, Fire, Thunder, Rain ve Nature olmak üzere beş farklı kategoride yarışacağı bir sistemle düzenleniyor. Toplam 5 seri sonunda oluşacak puan tablosunda en iyi sekiz takım, “Return of Titans: End of The Chaos” final serisinde mücadele edecek.

Puanlama sistemi ise şu şekilde belirlendi:

1- 900 puan

2- 600 puan

3-4: 400 puan

5-8: 200 puan

8-16: 100 puan verilecek

“End of The Chaos” final serisinde mücadele edecek en iyi sekiz takım, birbirleriyle karşılaşarak şampiyonluğa ulaşmaya çalışacaklar. Son iki takım ise 2024 VALORANT Challengers TR: Birlik Ligi kapalı elemelerine katılma hakkı kazanacak.

Çeyrek Final Aşamasının Sonuçları

KÖSTEBEKGİLLER ve Balli ve Kankileri ekiplerinin karşı karşıya geldiği karşılaşmada 2-1 galip ayrılan KÖSTEBEKGİLLER adını Yarı Finale yazdırdı.

Boost Esports ve All Good ekiplerinin karşı karşıya geldiği karşılaşmada 2-0 galip ayrılan Boost Esports adını Yarı Finale yazdırdı.

Sylva Wolves ve Team Demiral Esports ekiplerinin karşı karşıya geldiği karşılaşmada 2-0 galip ayrılan Team Demiral Esports adını Yarı Finale yazdırdı.

Regnum Carya Esports ve 2L8 ekiplerinin karşı karşıya geldiği karşılaşmada 2-1 galip ayrılan 2L8 adını Yarı Finale yazdırdı.

Yarı Final Aşamasının Sonuçları

KÖSTEBEKGİLLER ve Boost Esports ekiplerinin karşı karşıya geldiği karşılaşmada güzel performansıyla rakibi karşısında 2-0 galip gelerek KÖSTEBEKGİLLER adını Büyük Finale yazdırdı.

Team Demiral Esports ve 2L8 ekiplerinin karşı karşıya geldiği karşılaşmada güzel performansıyla rakibi karşısında 2-1 galip gelerek Team Demiral Esports adını Büyük Finale yazdırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir