VALORANT Challengers Türkiye : Birlik Ligi 5. Hafta 1. Gün Sonuçları mix VALORANT

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 5. Hafta 1. Gün Sonuçları

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 5. haftanın ilk günü bugün oynanan 2 maç ile tamamlandı. Günün ilk maçında Galatasaray Espor ile Thunderbolts Gaming karşı karşıya gelirken günün ikinci mücadelesi Papara SuperMassive ile Galakticos arasında oynandı. Günün özetini ve istatistiklerini haberimizde bulabilirsiniz.

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi’ndeki puan durumuna buradan ulaşabilirsiniz

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 2023 5. Hafta 1. Gün Sonuçları:

Galatasaray Espor | 2 – 1 | Thunderbolts Gaming 

Papara SuperMassive | 2 – 1 | Galakticos  

Galatasaray Espor – Thunderbolts Gaming

Beşinci haftanın ilk gününde Galatasaray Espor ile Thunderbolts Gaming karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz hafta ilk galibiyetini alan Galatasaray, 2 galibiyeti bulunan Thunderbolts’u da 2-1 ile geçerek ligdeki galibiyet sayısını 2’ye çıkardı. Thunderbolts ise 3. mağlubiyetini aldı.

FRACTURE

Günün ilk haritası Thunderbolts Gaming ekibinin seçtiği FRACTURE idi. Haritanın ilk yarısı Galatasaray’ın 9-3 galibiyeti ile tamamlandı. Haritanın ikinci yarısında ise Thunderbolts’a şans tanımayan Galatasaray,  rakibinin seçtiği haritayı 13-3 kazandı ve seride 1-0 öne geçti.

HAVEN

Serinin ikinci haritası Galatasaray’ın seçtiği HAVEN haritasında oynandı. HAVEN’ın ilk yarısı 7-5 Thunderbolts üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıda ise Galatasaray’ın geri dönmesine izin vermeyen Thunderbolts haritayı 13-9 kazandı ve durumu 1-1’e getirdi.

PEARL

Uzatmalara giden maçta serinin karar haritası PEARL oldu. Kıran kırana geçen geçen ilk yarı 7-5 Thunderbolts üstünlüğü ile tamamlandı. Haritanın ikinci yarısında geri dönüşe imza atan Galatasaray, haritayı 13-9 seriyi ise 2-1 kazanan taraf oldu.

Papara SuperMassive – Galakticos

Günün ikinci karşılaşmasında ligde 3 galibiyet ile ikinci sırada bulunan SuperMassive ile ligin son sırasındaki Galakticos karşı karşıya geldi. Rekabetin yüksek olduğu mücadelede Papara SuperMassive rakibini 2-1 mağlup ederek ligdeki 4. galibiyetini aldı.

FRACTURE

Serinin ilk mücadelesi SuperMassive ekibinin seçtiği FRACTURE haritasında oynandı. SuperMassive kendi seçtiği haritanın ilk yarısını 8-4 önde tamamladı. İkinci yarıda ise Galakticos harika bir performans göstererek haritayı 13-10 kazandı ve seride 1-0 öne geçti.

ICEBOX

Serinin ikinci mücadelesi Galakticos’un seçimi olan ICEBOX haritasında oynandı. Haritanın ilk yarısı 10-2 SuperMassive üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıda ise üstünlüğünü korumayı başaran SuperMassive haritayı 13-3 kazandı. Bu sonuçla birlikte seride durum 1-1 oldu.

LOTUS

Oyuna yeni gelen bir harita olan LOTUS bu serinin karar haritası oldu. LOTUS’un ilk yarısı 6-6 eşitlik ile tamamlandı. İkinci yarıya üst üste 4 round alarak başlayan SuperMassive üstünlüğünü korudu ve haritayı 13-10 seriyi ise 2-1 galibiyet ile noktaladı.

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi
VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi

XBOX Game Pass Mart 2023 Oyunları

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 4.Hafta 3.Gün Sonuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir