Oyun

Cyberpunk 2077 Bir Özelliği Açtığınızda Oyundaki Büyük Farkı Ortaya Çıkarıyor

Cyberpunk 2077 şu anda mevcut olan en iyi görünümlü oyunlardan biri, ancak potansiyelinin farkına varmak ve belirli özelliklerin de açık olması için birinci sınıf donanıma ihtiyacınız var. Yeni Phantom Liberty genişleme paketiyle birlikte yayınlanan önemli 2.0 güncellemesiyle birlikte birçok oyuncu CD Projekt Red RPG’ye geri döndü ya da nihayet ilk kez kontrol ediyor. Şu anda en çok oynanan ve en popüler oyunlardan biri. Ve bunun iyi bir nedeni var. Çok iyi bir oyun. Ve eğer üst düzey bir oyun bilgisayarınız varsa, özellikle iyi. Bu amaçla, Reddit’te bir oyuncu, belirli bir özelliği açmanın yaratabileceği büyük farkın altını çizdi. Sorun şu ki, bu özellik yalnızca oyunun PC versiyonunda mevcut ve oyunu bu özellik açıkken çalıştırmak için çılgın bir donanıma ihtiyacınız var.

Daha spesifik olarak, Reddit’e konuşan bir oyuncu, Yol İzleme özelliğini açmanın yarattığı “gülünç farkı” gösterdi. Yol İzleme nedir? Temelde Işın İzleme’nin gelişmiş bir biçimi. Ve Cyberpunk 2077’de büyük bir fark yaratıyor. Cyberpunk 2077 iyi görünen bir oyun, ne kadar büyük olduğu ve ne kadar çok hareketli parçası olduğu düşünüldüğünde etkileyici. Yine de, oyunu Yol İzleme açıkken gördüğünüzde, vanilya sürümü neredeyse önceki bir konsol neslinden bir oyun gibi görünüyor.

Aşağıda, farkı kendiniz kontrol edebilirsiniz. Elbette, oyunun her bölümü Yol İzleme ile bu sahne kadar geliştirilmeyecektir, ancak Cyberpunk 2077 bir ton gelişmiş aydınlatma tekniği ve uygulaması olan bir oyundur, bu nedenle oyun boyunca her seviyede fark edilir.

Path tracing vs no ray tracing is a ridiculous difference
byu/phero1190 incyberpunkgame

Cyberpunk 2077 PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PS4 ve PS5 üzerinden oynanabilir. Bununla birlikte, oyunu önemli ölçüde geliştiren bu yeni 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty genişleme paketi oyunun son nesil sürümlerinde mevcut değil.

İlgili:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir