Rainbow Six

TSM, Rainbow Six Siege Pro League’e giriş yaptı

Dünyanın en büyük espor kulüplerinden biri olan TSM, Rainbow Six Siege Pro League Sezon 10 ile birlikte lige giriş yapacak.

Hemen hemen bütün oyunlarda faaliyet gösteren TSM’in daha önce herhangi bir R6 kadrosu bulunmuyordu. Amerika merkezli kulüp, R6 Pro League Sezon 10’un başlamasından 1 gün önce bir duyuru da bulundu. Takımın Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, eski Excelerate Gaming kadrosunu bünyesine kattığı açıklandı. Excelerate kadrosu, sezon 9’un ardından eski takımından ayrılmış ve yeni bir organizasyon arayışı içindeydi. TSM bünyesine katılan kadro:

  • Matthew “Achieved” Solomon
  • Khalil “biolog1cs” Pleas
  • Tommy “Krusher” Samuel
  • Bryan “Merc” Wrzek
  • Jason “Beaulo” Doty
  • Owen “Pojoman” Mitura (Koç)

R6 Pro League Sezon 10 NA bu gece başlayacak. TSM tam zamanında lige giriş yaptı diyebiliriz. Takımın koçu Owen “Pojoman” Mitura, kendi Twitter hesabı üzerinden sonra gelişmeler hakkında bir açıklamaya yaptı. Açıklamanın tamamı şu şekilde:

“Pro League’in önümüzdeki sezonunda TSM’in koçluğunu yapacağım için çok heyecanlıyım. Böylesine prestijli bir organizasyonun bünyesinde bulunmak onur verici.”

Rainbow Six Siege Pro League Sezon 10 – NA , bu gece başlayacak ve 8 Ekim’e kadar devam edecek. Ligde 8 takım mücadele edecek. Ligi ilk 2 sırada bitiren takımlar finallere gitmeye hak kazanırken, 3-6. sıradaki takımlar ligde kalmayı garantileyecek. Son iki sırada bulunan takımlar ise ligden düşecek.  Açılış karşılaşmasında Spacestation Gaming, ve Rogue karşı karşıya gelecek. TSM ise ligdeki ilk maçını ’92 Dream Team takımına karşı oynayacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.