League of Legends

Flame ve Massacre, Immortals’a transfer oldu

flickr.com/lolesports

NA LCS ekiplerinden Immortals, büyük bir sürpriz yaparak geçtiğimiz mevsimi Longzhu Gaming’de geçiren efsanevi üst koridor oyuncusu Flame’i transfer etti. ESPN’in haberine göre Immortals, Dream Team takımının nişancısı Massacre’yi de takıma kattı. Böylelikle kadrosunu büyük ölçüde tamamlayan IMT’nin hala destek rolüne gelecek isim bilinmiyor. 

Sezon arası transfer dönemi NA LCS için de oldukça heyecanlı geçiyor. Geçtiğimiz yıl Huni-ReignOver-Pobelter-WildTurtle-Adrian beşlisi ile mücadele eden ekip, ligi domine etmişti. Toplamda 33-3 gibi etkileyici bir skor geliştirmesine rağmen hem Bahar, hem de Yaz Mevsimi’nde Yarı Final’e gidemeyen takım, sezon sonunda herkesle yollarını ayırdı ve yeni bir ekip kurmaya başladı. İlk olarak Team Liquid’in yetenekli ormancısı Dardoch’u getiren ekip, ardından eski orta koridor oyuncuları Pobelter ile sözleşme yeniledi. ESPN’in haberine göre ise takım üst koridora Flame’i, nişancı rolüne ise Massacre’i getirdi.

2013 yılında dünyanın en iyi üst koridorlarından birisi olarak gösterilen Flame, kısa bir LPL macerasından sonra LCK’ye dönmüş ve Longzhu Gaming’de forma giymişti. Expession’ın yedeği olarak görülmesine rağmen çok daha iyi bir üst koridor oyuncusu olan Flame için genel kanı, oyuncunun eski performansından çok uzakta olduğu. Yine de, Flame’in yeni ortamda ve yeni ligde büyük işler başarması bekleniyor. WildTurtle’dan boşalan nişancı koltuğuna getirilen Massacre ise ligin genç yeteneklerinden birisi. Tarzı WT’ye benzese dahi, oyuncunun IMT’nin planlarında büyük yere sahip olduğu kesin.

IEM Gyeonggi’ye katılacak olan Immortals’ın destek rolündeki ismin de kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor. Takım hali hazırda şu an Kore’de kamp yaparken, destek oyuncusunun da Koreli olacağı iddiaları, takımın hayranlarını heyecanlandırıyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir