League of Legends

Madlife resmen emekliye ayrıldı

League of Legends sahnesinin en ikonik isimlerinden birisi olan Madlife, resmen emekliye ayrıldığını açıkladı. 

Sahnenin en eski oyuncularından birisi olan Madlife, profesyonel kariyerine 2012 yılında başladı. MiG takımında oynadıktan sonra Azubu Frost ile ikinci sezon Dünya Şampiyonası’nda final oynayan oyuncu, burada Taipei Assasins’e kaybetmiş ve turnuvayı ikinci olarak tamamlamıştı. CJ Entus’ta uzun süre forma giyen efsanevi destek, burada genç oyuncuların takip edeceği lider görevini üstlenmişti.

Kore macerası tamamlandıktan sonra NA Challenger Series takımı Gold Coin United’a transfer olan oyuncu, eski takım arkadaşı Locodoco’nun koçluk yaptığı ekipte Koreli Fly ile mücadele etmişti. İki defa lige çıkma maçı oynamasına rağmen oyuncu bu girişimlerin hiçbirinde başarılı olamadı. Kasım 2017’de CGU’dan ayrılan destek oyuncusu, uzun bir süredir yayıncılık yapıyordu.

Ligimizde de Koreli furyasının başladığı zamanlarda transfer dedikodularında birçok kez adı geçen Madlife’ın hala çok iyi bir durumda olduğunu söylemek gerekiyor. Yetenek atışlarına dayalı destek şampiyonu Thresh ile ismi özdeşleşen ve League of Legends terminolojisine tıpkı ormancı Insec gibi adını kazıyan destek oyuncusunun gelecekteki planları hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir