League of Legends

Optic Gaming, LemonNation ve zig’i yedeğe çekti

NA LCS ekiplerinden Optic Gaming, üst koridor oyuncusu Derek “zig” Shao ve destek Daerek “LemonNation” Hart’ı yedeğe çekti.

Dokuzuncu sırada yer alarak kötü bir şekilde tamamladığı NA LCS 2018 Bahar Mevsimi’nin ardından Optic ciddi adımlar atmaya karar verdi. ESPN’in haberine göre zig ve LemonNation’ı yedeğe çeken ekip, ormancı Matthew “Akaadian” Higginbotham, orta koridor Tristan “PowerOfEvil” Schrage ve nişancı Noh “Arrow” Dong-hyeon ile yaz mevsiminde yoluna devam edecek. Takımın yedeğe çektiği iki ismin başka takımlar ile mi anlaşacağı yoksa akademi takımında mı yer alacağı henüz netlik kazanmadı.

NA LCS’te takımların kadrolarını duyurmak için 31 Mayıs’a kadar vakitleri var. Ancak sezon öncesi çalışmaları gerçekleştirmek için Optic’in daha erken davranıp yeni oyuncularla anlaşması bekleniyor. Bahar Mevsimi öncesi franchising sistemi ile lige giriş yapan ekip, ses getiren transferler yapmıştı. PowerOfEvil, Arrow, Akaadian gibi yıldız isimlerin yanı sıra Unicorns of Love’ın sevilen menajeri Romain Beigard ile de anlaşan ekip, buna rağmen güçlü rakipleri karşısında istediği başarıyı elde edemedi.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Cem

    23 Mart 2018 at 06:14

    LemonNation “and” zig

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir