League of Legends

Origen, destek rolüne Danimarkalı oyuncu Jesiz’i getirdiğini duyurdu

Yaptığı sansasyonel transferler ile birlikte eski günlerine dönmeye çalışan Origen; Expect, Insec ve Froggen’dan sonra Jesiz ile de anlaşmaya vardı.

Riot Games’in yeni organizasyonu European Masters turnuvasının başlamasına sayılı günler kala eski günlerine dönmek isteyen Origen’in kadro kurma çabaları sürüyor. Real Madrid’in eski yıldızı Arbeloa’dan aldıkları yatırımla beraber transferde hız kazanan ekip Expect, Insec ve Froggen’ın ardından dördüncü oyuncusunu da kadrosuna kattı. Alt koridor ikilisi konusunda neler yapacağı merakla beklenen organizasyon destek rolüne Fnatic’te yedek kalan Danimarkalı oyuncu Jesiz’i getirdi.

Origen’in yeni transferi Jesiz’in alametifarikası çok yönlülüğü. Kariyerine 2013 yılında orta koridor oyuncusu olarak başlayan Jezis, Avrupa’da birçok takımda oynadıktan sonra Gamers2 ve G2 Esports’ta nişancı olarak görev yaptı. Ardından Dignitas’ta analistlik ve Immortals’da koçluk yapan Jesiz, 2016 yılında Fnatic ile beraber destek rolüne geçti. Hylissang’ın gelişi ile beraber yedeğe çekilen oyuncu, Origen’in yeni sezon planlarının bir parçası oldu. Destek transferinin tamamlanmasıyla beraber Avrupa League of Legends topluluğunda gözler Origen – Forg1ven anlaşmasına çevrildi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir