League of Legends

Ryze’a “Faker” kostümü çıkabilir

Birçok insana göre League of Legends tarihinin en iyi oyuncusu olarak adlandırılan Faker, oyunda bir kostüm olarak ölümsüzleştirilebilir.

Bilindiği üzere Dünya Şampiyonası için bir parça ve video klip yayınlandı. Bu klipte oyuncu karşımıza “Ryze” görünümüyle çıkıyor. Bu görüntüden esinlenen bir Reddit kullanıcısı oyunun efsane oyuncularından Faker’ın, Ryze’a bir kostüm olarak gelebileceği ihtimali üstünde durdu. Bu Reddit kullanıcısının açtığı başlıkta Ryze’a bir “SKT T1 Faker” kostümünün gelebileceğini ve bunun oyunun en iyi kostüm teması olabileceğini belirtti. Böylelikle “League of Legends Onur Listesi” için de güzel bir başlangıç olabileceğini savundu. Yaklaşık 4500 beğeni alan başlığın altında yüzlerce oyunsever bir araya gelip konuyu tartıştı. Çoğunluğun olumlu yaklaştığı kostümü daha sadece fikri ortadayken birçok kullanıcı almak istediğini belirtti.

Ryze denince akla ilk gelen isimlerden olan yıldız orta koridorun bu şekilde onurlandırılması görüldüğü üzere çoğu taraftarın istediği bir şey. Riot Games’in konuya nasıl yaklaştığı henüz belirsiz ancak bu kadar çok insanın ilgisini çeken bir konu hakkında fikirleri herkes tarafından merak ediliyor. Gelişmeleri merakla beklemekteyiz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. mehmet

    1 Ekim 2018 at 17:54

    Böyle bir şey olması imkansız.Faker Riot un en sevmediği profesyonel oyuncu olabilir.Çünkü oyunda kostüm kullanmıyor ve sebebini ilk açıkladığında bu tür oyunlara para harcanmaması gerektiği olarak açıklamış Riot tan uyarı alıp böyle bir açıklama olmadığı söylenip üzeri örtülmüştür.Faker büyük bir oyuncu olmasa belkide çoktan oyundan uzaklaştırılmıştı.Riot böyle bir kostümü kesinlikle ve kesinlikle çıkarmaz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir