League of Legends

TBF 2017 19 Ağustos’ta oynanacak

2017 Yaz Mevsimi’nin şampiyonunun belirleneceği TBF 2017, 19 Ağustos günü oynanacak. Etkinliğin biletleri ise 19 Temmuz günü satışa çıkıyor.

Şampiyonluk Ligi heyecanı tüm hızıyla devam ederken merakla beklenen Türkiye Büyük Finali’nin de tarihi belli oldu. 6. hafta maçları yayınında yapılan açıklama göre etkinlik 19 Ağustos’ta düzenlenecek. 1 ay süre kalan TBF’ye hangi takımların katılacağını ise önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

2016 yılındaki TBF alıştığımız şekilde Ülker Sports Arena’da gerçekleşmişti. Burada TBF’lerin vazgeçilmez takımı Dark Passage ile SuperMassive’in mücadelesini izlemiştik. Bu yıl ise iki takımın TBF’ye çıkma şansı biraz daha zor gözüküyor. Özellikle Oyunfor.Crew’un 2017 sezonundaki çıkışı, 1907 Fenerbahçe’nin ilk sezonu olmasına rağmen iyi oyunu ve alt sıralardaki ekiplerin sürpriz yapma ihtimalinin yüksek oluşu bu ikiliyi TBF’de izlememizi zorlaştırabilir. Ligin şu anda en iyi ekibi olarak CRW gözükse de çıkışa geçen AURORA da TBF adaylarından birisi.

2017 TBF biletlerimizi 19 Temmuz tarihinde satın alabileceğiz. Etkinliğin nerede yapıldığı belirtilmese de yine Ülker Sports Arena’da yapılacağını varsayabiliriz. Şimdiden finale yükselecek olan takımlara biz de 5Mid olarak başarılar diliyoruz.

Güncelleme: TBF 2017’nin düzenleneceği yer Riot Games tarafından Ülker Sports Arena olarak açıklandı. Biletler 19 Temmuz günü 12:30’da satışa sunulacak.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Adem

    16 Temmuz 2017 at 23:21

    Gine lig tv demi olcak insALLAH olur

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir