League of Legends

Xico, Red Canids’e transfer oldu

CBLoL ekiplerinden Red Canids, bir dönem ligimizde HWA forması giyen Francisco “Xico” Cruz Antunes’i kadrosuna katığını duyurdu.

Brezilya temsilcisi Red Canids, dün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla orta koridor Xico’yu renklerine bağladığını duyurdu. Yaz Mevsimi’nde ligi şampiyon tamamlayarak MSI’a katılma başarısı gösteren ekip, Play-In aşamasında temsilcimiz BAUSuperMassive’in gerisinde kalmış ve turnuvaya veda etmişti. Ardından Kış Mevsimi’nde istenen sonuçları alamayan Red Canids, Team One’ın şampiyonluğuna engel olamamış, haliyle Worlds’e de katılamamıştı.

Tockers’ın takımdan ayrılması ve YoDa’nın emekli olmasının ardından orta koridora takviye yapmak isteyen CBLoL temsilcisi, daha önce ülkemizde HWA forması giyen Xico’yu renklerine bağladı. Aldığımız duyumlara göre ligimizden birkaç takımın ilgilendiği Xico, çok fazla maaş talep etmesi dolayısıyla hiçbir ekiple anlaşma sağlayamadı. Ülkesi Portekiz’de K1ck Black takımıyla profesyonel sahneye adım atan oyuncu, HWA’da patlama yapmış ve kalitesini ortaya koymuştu. Giants Gaming ve KIYF eSports Club’ta da bir süre forma giyen oyuncu, bundan sonra Brezilya ekibi Red Canids’in başarısı için mücadele edecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir