EMEA Masters Tamamlandı | Teşekkürler Beşiktaş Esports

Avrupa’nın en iyi espor kulüplerinin yarıştığı EMEA Masters turnuvası tamamlandı. Turnuvanın şampiyonu, Almanya temsilcisi Eintracht Spandau oldu. Finale çıkan temsilcimiz.

Devamını Oku

EMEA Masters’da İlk Finalist Eintracht Spandau

EMEA Masters 2024 Bahar Ana Etkinliği, Avrupa’nın en iyi yerel League of Legends takımlarını bir araya getiren, kıtanın dört bir.

Devamını Oku

Beşiktaş Esports Team BDS Academy Karşısında

EMEA Masters 2024 Bahar Mevsimi yarı final aşamasında temsilcimiz Beşiktaş Esports ile LFL temsilcisi Team BDS Academy kozlarını paylaşacak. Bu.

Devamını Oku

EMEA Masters’da Yarı Final Zamanı

EMEA Masters 2024 Bahar mevsiminde yarı final aşamasına gelindi, son dört takımın hepsinin ortak hedefi ise tabii ki şampiyonluk. Çeyrek.

Devamını Oku

EMEA Masters’da Çeyrek Final Rakibimiz SK Gaming Prime

EMEA Masters 2024 Bahar mevsiminde temsilcimiz Beşiktaş Esports’un çeyrek finaldeki rakibi, Almanya temsilcisi SK Gaming Prime oldu. EMEA Masters 2024.

Devamını Oku

FUT Esports, EMEA Masters’a Veda Etti!

Temsilcimiz FUT Esports, dün oynanan mücadele sonucunda EMEA Masters’a veda etti. İtalyan rakibi Dsyre Esports’a 2-1 mağlup olarak turnuvaya veda.

Devamını Oku

FUT Esports’un Bileği Bükülmüyor!

FUT Esports, muhteşem bir ilk günün ardından ikinci gününde de mükemmel bir performans sergileyerek hiç hata yapmadı. EMEA Masters Play-In.

Devamını Oku

FUT Esports EMEA Masters Play-In’e 3 Galibiyet ile Başladı!

League of Legends Şampiyonluk Ligi’ni takımlarından temsilcimiz FUT Esports, EMEA Masters Play-In Aşaması’nın ilk gününde muhteşem bir performans sergiledi. Gün.

Devamını Oku

EMEA Masters Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Yenilenen formatı ile birlikte ilk mevsimini geçiren EMEA Masters ‘ta çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. Temsilcimiz DenizBank İstanbul Wildcats erken.

Devamını Oku

DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters Çeyrek Finallerine Yükseldi!

ŞL Kış Mevsimi 2023’ü şampiyon olarak tamamlayan temsilcimiz DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters çeyrek finallerine yükselmeyi başardı. #EMEAMasters'ta A ve.

Devamını Oku

FUT Esports’un EMEA Masters Yolcuğu Başlıyor!

KMF 2023 finalinde DenizBank İstanbul Wildcats‘e 3-0 kaybederek 2. olan FUT Esports EMEA Masters yolculuğuna bugün saat 18.00’da Movistar Riders karşısında.

Devamını Oku

DenizBank İstanbul Wildcats’in EMEA Masters Yolcuğu Başlıyor!

KMF 2023 Şampiyonu DenizBank İstanbul Wildcats EMEA Masters yolculuğuna bugün saat 19.00’da Geekay Esports karşısında başlıyor. 4 gruptan oluşan EMEA.

Devamını Oku

Papara SuperMassive EMEA Masters Grup Aşamasına İyi Başladı!

Şampiyonluk Ligi’ni 3. sırada tamamlayarak EMEA Masters’a grup aşamasından başlayan Papara SuperMassive dün sahneye çıktı. Ekip oynadığı 3 karşılaşmanın 2’sini.

Devamını Oku

Riot Games tarafından beklenen açıklama geldi!

League of Legends 2022 Dünya şampiyonasının tamamlanması ile Riot Games 2023 yılında League of Legends espor ekosisteminin ilerleyeceği yol ile.

Devamını Oku