Şubat Ayında Doğan Esporcular

‘Şubat ayında doğan yeteneklerin öne çıktığı espor dünyasında, yeni bir yılın başlangıcı birçok başarılı esporcunun doğum günlerini de beraberinde getiriyor..

Devamını Oku

BBL Esports VCT 2023 Sezonunu Kapattı

Temsilcimiz BBL Esports VCT’nin son turnuvası olan Champions‘a katılım gösteremedi. EMEA LCQ mücadelesinde Karmine Corp karşısında çıkan BBL Esports 1-0.

Devamını Oku

BBL Esports – FUT Esports VCT:EMEA Derbisi Sonrası Açıklamalar!

BBL Esports - FUT Esports derbisi İstanbul'da sadece Volkswagen arena ve Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda kalmadı. İki kulüp arasındaki atışmalar.

Devamını Oku

Fire Flux x Parla Birleşmesine Gelen Tepkileri Sizler İçin Derledik!

Dün açıklama yapılan büyük birleşmenin yankıları her yerden duyuldu. Fire Flux ve Parla Esports‘un aynı çatı altında birleşmesi üstüne ligdeki.

Devamını Oku

BBL Esports Kurucuları, beIN SPORTS’a Konuk Oldu!

BBL Esports CEO’su ve kurucusu Okan İlker Demirel, takımın kurucu ortaklarından Ferit “wtcn” Karakaya ile birlikte beIN SPORTS‘un Gamer programına.

Devamını Oku

G-Loot VALORANT Clash için Çeyrek Final Günü

16 takımın mücadele ettiği G-Loot VALORANT Clash ‘de çeyrek final günü geldi çattı. Temsilcilerimiz Parla, BBL ve Fire Flux bugün.

Devamını Oku

Futbolist, VALORANT Masters TR şampiyonu oldu

VALORANT Masters Türkiye finalinde BBL Esports’u 3-0 ile geçen Futbolist kupayı kaldırmayı başardı.

Devamını Oku

Artık bütün VALORANT yayıncılarından beta erişimi elde edilebiliyor

Son bir haftadır sadece belirli yayıncıların yayınlarından elde edebildiğimiz VALORANT kapalı beta erişimi artık tüm yayıncılar tarafından sağlanabilecek.

Devamını Oku

VALORANT, Twitch’in zirvesine yerleşti

Riot Games’in yeni nişancı oyunu VALORANT, dünyanın en çok izlenen canlı yayın platformu Twitch’te anlık en çok izlenen oyun oldu..

Devamını Oku

Apex Legends’tan en çok para kazanmış 20 oyuncu

Apex Legends espor sahnesine yeni giriş yapmış bir oyun olsa da şimdiden profesyonel oyunculara ve yayıncılara büyük meblağlarda para kazandırmış.

Devamını Oku

wtcN, Mithrain ve Videoyun, TwitchCon’da 220 bin TL kazandılar

Almanya’da düzenlenen ve Twitchcon‘a özel olarak gerçekleştirilen Twitch Rivals: Apex Legends turnuvasında wtcN, Mithrain ve Videoyun 3. olmayı başararak 220.

Devamını Oku