FIFA

Riv9, Futbolist’ten ayrıldığını duyurdu.

Türkiye’de Fifa denilince akıllara gelen isimlerden biri olan Emre “Riv9” Kayır, dün kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte Futbolist bünyesinden ayrıldığını duyurdu. Takım arkadaşlarına ve tüm ekibe teşekkürlerini ileten oyuncu, yeni takımını ise yakında açıklayacağını belirtti. Oyuncunun yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde:

Geçtiğimiz sezonu beraber geçirdiğim Futbolist ekibi ile bugünden itibaren birlikteliğimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sportif anlamda hedeflerimi hep en yüksekte tuttum ve her zaman daha iyisini yapmak için çalışıyorum. Bu anlamda sezon boyunca beni yalnız bırakmayan Futbolist ekibine teşekkür ederim ve yeni sezonda kendilerine başarılar diliyorum. Yeni takımım ile ilgili duyuruyu yakında yapacağım. Sevgiler.

Oyuncu takım arkadaşı isopowerr’a da teşekkür etmeyi unutmadı.

Takım arkadaşım isopowerr’a da teşekkür etmek isterim. Space Soldiers’ın ani şekilde kapanmasıyla birlikte sezon başı hiç antrenman yapmamama rağmen sağolsun hep bana destek oldu. Yeri geldi rakip olduk yeri geldi sırt sırta verdik. Kariyerinde başarılar dilerim.”

FIFA kariyerine 2012 yılında ESL tarafından düzenlenen turnuvalara katılarak adım atan Riv9, Team Turquality, Dark Passage ve Space Soldiers gibi takımların formasını giydi. Bu formalar altında birçok başarıya imza attı. 8 defa Türkiye şampiyonluğu, Redbull Back2Back şampiyonluğu, ESWC Paris turnuvasında ilk 10’a girme başarısı, eChampions League’e katılma hakkı, FUT Champions Cup Barcelona ve Manchester’a katılma hakkı gibi birçok başarının altında imzası var. Biz de 5Mid ailesi olarak, Riv9’a kariyerindeki bir sonraki adımda başarılar diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir