Hearthstone

Avira, WSOE 5: Hearthstone – The Return of Jia turnuvasına sponsor oldu

Ünlü siber güvenlik ve oyun optimizasyonu şirketi Avira, WSOE 5: Hearthstone – The Return of Jia turnuvasına sponsor oldu.

The World Showdown of Esports (WSOE), bu haftaki WSOE 5: Hearthstone turnuvası için Avira ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Online güvenlik şirketi Avira, ESP Gaming ile bu haftaki WSOE 5: Hearthstone turnuvası için sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre firmanın ürünleri stüdyoda ve yayın sırasında öne çıkarılacak, Avira ise WSOE etiketli iki yazılım aracı sunacak.

WSOE 5: Hearthstone – The Return of Jia turnuvası, 30-31 Mart’ta, Las Vegas’taki ARIA Resort & Casino’nun içerisindeki PokerGO Studio’sunda gerçekleşecek. Avira ürünleri stüdyoda ve yayınlarda tanıtılacak.

Alman şirketi Avira, bu anlaşmayla beraber, çeşitli siber güvenlik ve online araçlarını WSOE ile girdiği ortaklıkta rekabetçi oyunculara tanıtma fırsatı bulabilecek. Avira, WSOE etiketiyle oyunculara Avira System Speedup ve Avira Phantom VPN yazılımlarını etkinlik kapsamında ücretsiz sunacak.

ESPN Gaming’in kurucu ortağı Richard Blankenship, Avira ile sponsorluk anlaşması sonrası şu demeci verdi: “WSOE, Avira’yı,  WSOE 5: Hearthstone için bir sponsor olarak tanıtmaktan büyük heyecan duyuyor. Siber güvenlik oyun endüstrisinin büyük bir parçası. Avira oyuncular için siber güvenlik yazılımı sağlayan bir öncü, WSOE için doğal bir partner, hayranlarımıza esporsta en iyi güvenlik deneyimini sunmaya devam ediyoruz.”

Hearthstone hakkında gelişmeleri takip etmek için 5Mid ile kalın!

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.