mix

Adidas, Ninja ile partnerlik anlaşması yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Twitch’ten ayrılıp Microsoft’un yayın platformu olan Mixer’a geçtiğini duyuran Ninja, Adidas ile partnerlik anlaşması yaptığını duyurdu.

Yapılan anlaşma, bir video ile paylaşıldı. Paylaşılan videoda Ninja, başarının fedakarlık gerektirdiğinden ve kusursuz olmak için çok çalışmanın, efor sarf etmenin ve iyi hazırlanmanın öneminden bahsediyor. Videoda aynı zamanda yapılan anlaşmanın ardından satışa sunulacak hoodie de Ninja’nın üzerinde sergileniyor.

Bu partnerlikle ilgili henüz herhangi bir detay paylaşılmadı. Tek bilenen anlaşmanın bir yıldan fazla süreceği. Adidas, anlaşmanın ardından resmi sitesinde Ninja için yeni bir sayfa tasarladı. Bu sayfaya mail adresinizle kayıt olabilir ve gelişmeleri mail olarak alabilirsiniz.

Heretics, North, Lyon EDG gibi espor takımları ile sponsorluk anlaşması yapan Adidas, ilk defa bireysel olarak bir esporcu ile anlaşma sağlıyor. Twitch’ten ayrılıp Mixer’a geçişinin ardından çok kısa bir zaman içerisinde yeni platformunda 1 milyon aboneye ulaşan 28 yaşındaki yayıncı, başarısını ve ününü her alanda yaymaya devam edecek gibi duruyor.

Profesyonel kariyerine 2009 yılında Halo 3 ile başlayan Ninja, Cloud9, Renegades, Liquid gibi dünyanın en büyük takımlarında yer aldı. 2011 yılında yayıncılık hayatına başlayan Amerikalı yayıncı, H1Z1, PUBG gibi hayatta kalma oyunlarının yayınını yapmaya devam etti ve bu oyunların turnuvalarında başarılara imza attı. Fakat asıl patlamayı Fortnite yayınlarına başladıktan sonra yaptı. Anlık izleyici sayısında 667,000 gibi uçuk bir sayıya ulaşmayı başaran yayıncı, bireysel Twitch rekorunu da kırmış oldu.

1 Ağustos’ta Mixer yayınlarına başlayan Ninja, kariyerine bu platformda devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir