Eternal Fire ESL Pro League Season 17 Yolcusu! Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri mix

Eternal Fire ESL Pro League Season 17 Yolcusu!

Eternal Fire, ESL Pro League Season 17 Europe kazananlar finalinde güçlü rakibi Sprout karşısında 2-1 kazandı. Ekip bu sonuçla ESL Pro League Season 17 biletini cebine koydu.

Eternal Fire, Genk ve Partizan rakiplerinden sonra güçlü rakibi Sprout engelini de aştı. Heyecan fırtınası olan 3 haritada rakibine 2-1 üstünlük sağlayan EF, aldığı galibiyet ile Malta ESL Pro League Season 17’ye katılma hakkı elde etti.

Eternal Fire – Sprout

Eternal Fire ilk harita için Anubis seçerken, Sprout Overpass seçti. Karşılaşmanın final haritası olarak Mirage belirlendi.

1. Harita – Anubis

Kendi seçtiği haritaya iyi başlayan EF, 3-0 öne geçti. Sonrasında toparlanan Sprout ekibi ilk yarıyı 9-6 önde tamamladı. İkinci yarıda haritanın hakimiyetini eline alan EF 13-9 öne geçti. Haritanın sonunu da iyi oynayan ekip 16-12 ile seride 1-0 öne geçti.

2. Harita – Overpass

Eternal fırtınası 2. haritanın başında da devam etti. Ekip büyük bir baskıyla skoru 7-2’ye kadar getirdi. Sonrasında kendi seçtiği haritada toparlanan Sprout, arka arkaya aldığı roundlar ile ilk yarıyı önde tamamladı. İkinci yarıda da bu hakimiyeti bırakmayan ekip 16-11 ile seriyi final haritasına taşıdı.

3. Harita – Mirage

Kader haritasının baskın tarafı Eternal Fire’dı. Calyx’in inanılmaz performansıyla haritanın başından sonuna üstün oynayan EF, ilk yarıyı 10-5 haritayı da 16-7 kazanmasını bildi. EF’in yıldız oyuncusu Calyx, haritayı 26/8 inanılmaz bir performansla tamamladı. ve EF, bu sonuçla ESL Pro League Season 17’ye katılma hakkı elde etti.

EF Kazanmaya Devam Ediyor!

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir