Eternal Fire Counter-Strike: Global Offensive mix

Eternal Fire Malta Yolcusu

Temsilcimiz Eternal Fire Gamers8 2023teki başarısızlık sonrası çıktığı ilk turnuvada ESL Pro League katılma başarısı gösterdi. 10 takımın mücadele ettiği ve 2 takımın katılma hakkına sahip olduğu turnuvada Eternal Fire bileti kaptı. Gelin temsilcimizin bu yolculuğunu inceleyelim.

Temsilcimiz Malta mücadelesine bir üst turdan katıldı ve ilk olarak Lookin4Org takımı başladı. Temsilcimiz iki haritayı zorlanmadan kazanarak adını finale yazdırdı. İnferno’yu 16-5 kazanarak seride 1-0 öne geçen EF adına haritanın yıldızları MAJ3R ve woxic oldu. İki oyuncuda haritada 19’ar skor aldı. Vertigo haritası ise 16-6 ile temsilcimize gitti. İkinci haritanın yıldızı ise 24 skor ile Calyx oldu. Eternal Fire bu sonuçla Malta’ya bir maç uzaktaydı.

Eternal Fire Finalde ECLOT ile eşleşen temsilcimiz kendi haritası olan Anubis’te zorlandı. İlk yarıyı 10-5 üstün kapatan EF ikinci yarıda zorlansa da kazanmasını bildi ve serinin ilk haritasını 16-13 ile hanesine yazdırdı. Haritanın yıldızı aldığı 26 skor ile XANTARES oldu. Serinin ikinci haritası olan Inferno’da ise Eternal Fire dominasyonu vardı. Temsilcimiz ilk yarısını 12-3 önde kapattığı haritayı 16-7 ile hanesine yazdırdı ve seriyi 2-0 ile kapatarak adını ESL Pro League‘e yazdırdı. Haritanın yıldızı ise aldığı 26 skor ile woxic oldu.

Eternal Fire

ESL Pro League Ne Zaman Başlıyor?

Temsilcimiz Eternal Fire‘ın mücadele edeceği ESL Pro League 30 Ağustos’ta başlayacak. 32 takımın mücadele edeceği turnuvanın ödül havuzu ise 850.000 Dolar.

Ascension Mücadeleleri Tamamlandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir